Zobacz również: Grybow24.pl Łużna24.pl
+Aa
contrast-mode Wersja dla słabowidzących
Aktualności Bobowa Aktualności Aktualności Bobowa VIDEO Aktualności Bobowa Wydarzenia Aktualności Bobowa Duży kadr

LKS Łużna zostawiła awans Bobowej we mgle

Autor: Jacek Kieroński
W ostatniej kolejce tego sezonu, 15 listopada br. seniorzy KS Bobowa polegli na własnym stadionie z drużyną LKS Łużna wynikiem 1:2. Tym samym bobowscy piłkarze spadli z drugiej, awansowej pozycji tabeli.

Bojowo nastawieni zawodnicy z Bobowej sprawiali wrażenie, że pierwsza połowa będzie należeć właśnie do nich. Jednak rywale już w 3 minucie, po indywidualnej akcji Piotra Marynowskiego, zdobyli bramkę. Przed zejściem na przerwę okazji na strzelenie wyrównującego gola szukali Darek Magiera, Daniel Abram oraz Rafał Kudryk lecz przy każdym z tych uderzeń świetnym refleksem popisywał się bramkarz z Łużnej – Damian Janiszewski.

W drugiej części spotkania miejscowi piłkarze, niesieni niesamowitym dopingiem swoich kibiców w 70 minucie po pięknym uderzeniu głową Piotra Budzynia doprowadzają do remisu.  Wszystko wskazywało na to, że KS Bobowa w bardzo trudnych warunkach atmosferycznych wywalczy cenne 3 punkty lub chociaż jeden. Niestety strzelona bramka uśpiła czujność co wykorzystali przyjezdni zaskakując naszą obronę, a w następstwie strzelając drugą, zwycięską bramkę.

Przez cały mecz pogoda nie dopisywała piłkarzom. Mecz zakończył się wynikiem 2: 1 dla LKS Łużna. Wielkie brawa należą się kibicom, którzy licznie przybywali dopingować miejscową drużynę. W spotkaniu żółte kartki otrzymali: dwukrotnie Dominik Gryzło oraz Krzysztof Olszewski, po jednej: Rafał Kudryk, Marek Magiera i Maksymilian Obrzut.

1. Mateusz Gucwa
2. Daniel Abram (75′)
3. Piotr Budzyn
4. Krzysztof Flądro
5. Dominik Gryzło
6. Rafał Kudryk
7. Marek Magiera
8. Dariusz Magiera
9. Tomasz Magiera
10. Damian Świątański
11. Damian Nowak

Skład rezerwowy:

 1. Arkadiusz Barczyk
2. Łukasz Kieroński
3. Miłosz Nidecki
4. Wojciech Świątański
5. Maksymilian Obrzut (75′)
6. Krzysztof Olszewki
7. Daniel Żabiński

 

partnerzy Bobowa24 Nasi partnerzy