Zobacz również: Grybow24.pl Łużna24.pl
+Aa
contrast-mode Wersja dla słabowidzących
Aktualności Bobowa Aktualności Aktualności Bobowa VIDEO Aktualności Bobowa Wydarzenia Aktualności Bobowa Duży kadr

Chcesz zdrowo żyć? A może pozbyć się zbytecznych kilogramów?

Autor: Mateusz Książkiewicz
Gabinet dietetyczny "Zdrowa Inspiracja" w Gorlicach zaprasza wszystkich zainteresowanych na dni otwarte, które odbędą się w najbliższy weekend (6-7 listopada). Będzie to okazja do bezpłatnej rozmowy z dietetykiem ale nie tylko, gdyż na przybyłych czeka moc atrakcji!

W czasie dni otwartych będzie można bezpłatnie wykonać analizę składu ciała (pomiar tkanki tłuszczowej, mięśniowej, zawartość wody w organizmie, wiek metaboliczny). Dowiesz się również dlaczego twoja grupa krwi jest tak ważna w żywieniu.

Dla osób, które odwiedzą gabinet dietetyczny “Zdrowa Inspiracja”, w tych dwóch dniach, przewidziano zdrowy poczęstunek oraz drobny upominek. Rozlosowane zostaną także nagrody:
-miesięczna opieka dietetyka z indywidualną dietą zgodną z grupą krwi
-konsultacja dietetyczna:ocena dotychczasowego sposobu odżywiania i porada dietetyczna
-kupon na ponowną analizę składu ciała

Zachęcamy do polubienia profilu Gabinetu na facebook.com, który jest ciekawą platformą informacji i dyskusji o zdrowym odżywianiu – kliknij tutaj!

Serdecznie zapraszamy. Dni otwarte odbędą się w dniach piątek 6 listopada br. w godzinach 9.00-17.00 oraz w sobotę 7 listopada br. w godzinach 9.00- 14.00. Lokalizacja gabinetu dietetycznego “Zdrowa Inspiracja” prowadzonego przez Ewę Stępień to Gorlice ul. Narutowicza 1 (I piętro, obok salonu fryzjerskiego).

fot. Mateusz Książkiewicz

partnerzy Bobowa24 Nasi partnerzy