Zobacz również: Grybow24.pl Łużna24.pl
+Aa
contrast-mode Wersja dla słabowidzących
Aktualności Bobowa Aktualności Aktualności Bobowa VIDEO Aktualności Bobowa Wydarzenia Aktualności Bobowa Duży kadr

Rozmów o zdrowym jedzeniu i prawidłowej diecie nie było końca (TV)

Autor: Łukasz Augustyn
W ciągu dwóch dni (6 i 7 listopada) nie brakowało chętnych do rozmów oraz bezpłatnych badań podczas dni otwartych Gabinetu Dietetycznego "Zdrowa Inspiracja" w Gorlicach. Piątkowa i sobotnia akcja skusiła do wizyty wielu nowych klientów ale także tych, którzy z usług dietetyka korzystają od dawna.

Najczęściej pierwsze spotkanie z dietetykiem to rozmowa o wątpliwościach związanych z dotychczasowym odżywianiem ale również skrócona historia życia, którzy gdzieś z biegiem czasu zgubili prawdziwy powód jedzenia – odżywianie organizmu. Podobnie było 6 i 7 listopada br. w Gabinecie „Zdrowa Inspiracja”. Już od rana przychodzili pierwsi klienci, na których w poczekalni czekała smaczna niespodzianka. W trakcie wizyty mogli zostawić swoje dane by wziąć udział w losowaniu nagród, związanych rzecz jasna ze zdrowym odżywianiem. Pośród nowych klientów nie zabrakło także tych, dla których wizyta u Pani Ewy nie była żadną nowością lecz okazją do kontroli postępów.

Pani Ewa Stępień jest dietetykiem, swój gabinet przy ul. Narutowicza 1 w Gorlicach prowadzi od końca marca 2015 roku, można do niego wstąpić w każdą środę i czwartek. Jest jednak możliwość telefonicznego umówienia się w inne dni. Można śmiało powiedzieć, że zdrowe odżywianie jest jej pasją. Swoje działania skupia nie tylko w gabinecie, organizuje także warsztaty kulinarne, podczas których pokazuje jak zdrowo gotować wybierając odpowiednie składniki i produkty wedle posiadanej grupy krwi.

Jeśli są osoby, które nie zdążyły odwiedzić Gabinetu Dietetycznego „Zdrowa Inspiracja” zapraszamy na warsztaty kulinarne związane ze zdrowym odżywianiem. Odbędą się one 28 listopada br. a ich zapowiedź oraz program znajdziecie niebawem na fanpejdżu gabinetu – kliknij tutaj

O historii gabinetu, wyjątkowych warsztatach kulinarnych opowiada Ewa Stępień, dietetyk, właścicielka gabinetu:

fot. Mateusz Książkiewicz

partnerzy Bobowa24 Nasi partnerzy