Zobacz również: Grybow24.pl Łużna24.pl
+Aa
contrast-mode Wersja dla słabowidzących
Aktualności Bobowa Aktualności Aktualności Bobowa VIDEO Aktualności Bobowa Wydarzenia Aktualności Bobowa Duży kadr

Fryzjerki bobowskiego technikum za pan brat z trendami

Autor: Łukasz Augustyn
Nic nie jest lepszą szkołą niż podpatrywanie innych podczas pracy. Z takim zamiarem w dniach 21 – 22 listopada br. z Zespołu Szkół Zawodowych w Bobowej wyjechała grupa uczennic i wychowawców na targi fryzjerskie pn. "Hair FAIR i Beauty FAIR" do Sosnowca.

Podczas fryzjerskiego festiwalu podopieczne ZSZ w Bobowej miały okazję zapoznać się z najnowszymi trendami w strzyżeniu, upinaniu, koloryzacji czy szybkich stylizacji „step by step”. Firmy ByBylliss Pro, Lecher, Sed Fryz, Bea Belza, Lok czy Elgon zadbały aby uczestniczki targów zaznajomiły się z najnowszymi produktami do pielęgnacji i stylizacji włosów.

Ciekawym urozmaiceniem targów był występ gwiazdy wieczoru stylisty Jean Marie Contrerasa, który zachwycił wszystkie uczennice swoimi umiejętnościami. Oprócz tego dziewczęta miały również okazję skorzystania z wykładów mistrzów fryzjerstwa: Adama Szulca czy Zdzisława Bińkowskiego.

Warto wspomnieć, że Karolina Wietecha (IV klasa ZSZ) wzięła udział w konkursie o Puchar Śląska, gdzie uczestniczki musiały zmierzyć się w dwóch konkurencjach. Pierwszą z nich było upięcie wieczorowe natomiast drugim zadaniem było strzyżenie dzienne. W czasie rywalizacji można było podziwiać różne stylizacje, kolorystyki włosów oraz umiejętności poszczególnych zawodniczek. Mimo że Karolinie nie udało się zająć czołowych miejsc, uczennica IV klasy mogła liczyć na doping koleżanek ze szkoły oraz opiekunek. Wszyscy byli pod wielkim wrażeniem jej odwagi i umiejętności.

Wyjazd do Sosnowca tak bardzo spodobał się uczennicom bobowskiego technikum, że już dzisiaj zapowiadają udział w przyszłorocznej edycji wydarzenia.

fot. ZSZ Bobowa

partnerzy Bobowa24 Nasi partnerzy