Zobacz również: Grybow24.pl Łużna24.pl
+Aa
contrast-mode Wersja dla słabowidzących
Aktualności Bobowa Aktualności Aktualności Bobowa VIDEO Aktualności Bobowa Wydarzenia Aktualności Bobowa Duży kadr

II Turniej Mikołajkowy w piłce siatkowej zwycięża Gimnazjum z Bobowej

Autor: Łukasz Augustyn
W miniony poniedziałek, 7 grudnia br. w Zespole Szkół Zawodowych w Bobowej odbył się drugi mikołajkowy turniej piłki siatkowej dla uczniów szkół gimnazjalnych.

Była to już druga edycja turnieju zainicjowanego przez Zespól Szkół Zawodowych w Bobowej. Do siatkarskiej rywalizacji przystąpiło sześć zespołów. Cztery z gimnazjów: w Bobowej, Brzanej, Szalowej, Lipnicy Wielkiej oraz dwa z ZSZ w Bobowej.

„W turnieju udział wzięło cztery gimnazja; z Bobowej, Brzanej, Lipnicy Wielkiej, Szalowej oraz dwie drużyny z Zespołu Szkół Zawodowych w Bobowej. Siatkarskie zawody zwyciężyło gimnazjum w Bobowej. Drugie miejsce zajęła drużyna z Szalowej, która grała w składzie mieszanym. Pozostałe zespoły za sprawą Świętego Mikołaja zajęły trzecie miejsca. Wszystkie chętne drużyny podzieliśmy na dwie grupy gdzie rozgrywane były mecze każdy z każdym a następnie odbył się mecz o pierwsze i drugie miejsce. Cieszy nas fakt, że młodzież bierze aktywny udział w tego typu wydarzeniach. Na pewno dodatkową motywacją mogło być to, że był to turniej mikołajkowy i na każdego uczestnika czekał mały upominek.” – skomentował Janusz Średniawa organizator turnieju.

Wręczenia nagród, pucharów oraz dyplomów dokonała dyrektor szkoły Barbara Wołkowicz.

partnerzy Bobowa24 Nasi partnerzy