Zobacz również: Grybow24.pl Łużna24.pl
+Aa
contrast-mode Wersja dla słabowidzących
fotowoltaika, montaż, dofinansowania, dopłaty
Aktualności Bobowa Aktualności Aktualności Bobowa VIDEO Aktualności Bobowa Wydarzenia Aktualności Bobowa Duży kadr

„Pechowy wiadukt” – dwa zdarzenia, jednego dnia!

Autor: Łukasz Augustyn
Wczorajszego dnia (tj. 29 grudnia br.) okolice wiaduktu czyli ulica Grunwaldzka okazała się być bardzo pechowa dla kierowców. Do pierwszego zdarzenia doszło kilka minut po północy, do drugiego natomiast w godzinach popołudniowych.

Okoliczności obydwu zdarzeń przybliża st. asp. Grzegorz Szczepanek, rzecznik KPP w Gorlicach: – Cztery minuty po północy mieszkaniec Jankowej kierując samochodem Ford Mondeo nie dostosował prędkości do warunków drogowych, stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w barierę ochronną. Kierujący trzeźwy ukarany mandatem karnym 220 zł.

W wtorek ok. godz. 15:20 w miejscowości Bobowa na ul. Grunwaldzkiej, pomiędzy wiaduktem a sklepem Biedronka, doszło do zdarzenia drogowego z udziałem dwóch samochodów osobowych: Volvo i Toyota Rav4. Kierujący samochodem Volvo, mieszkaniec Tarnowa, nie zachował bezpiecznej odległości od poprzedzającego go samochodu Toyota Rav4 i najechał na tył tego pojazdu. Podróżującym Toyota był mieszkaniec Krynicy. Obaj kierowcy trzeźwi. Sprawcę, kierującego Volvo, ukarano mandatem karnym w wysokości 220 zł i 6 punktów karnych”

fot. ilustracyjne

partnerzy Bobowa24 Nasi partnerzy