Zobacz również: Grybow24.pl Łużna24.pl
+Aa
contrast-mode Wersja dla słabowidzących
fotowoltaika, montaż, dofinansowania, dopłaty
Aktualności Bobowa Aktualności Aktualności Bobowa VIDEO Aktualności Bobowa Wydarzenia Aktualności Bobowa Duży kadr

Zacięty bój w meczu siatkówki kobiet. Bobowa o krok od zwycięstwa!

Autor: Jacek Kieroński
W minioną sobotę rozegrany został kolejny mecz piłki siatkowej w ramach III ligi kobiet. Tym razem MKS Podkarpacie Bobowa grało na wyjeździe z zespołem Aktywni Raba Wyżna.

Niewątpliwie kibice, którzy licznie zjawili się na trybunach mogli oglądać świetne widowisko ze strony obu drużyn. Cały mecz był bardzo wyrównany a zawodniczki walczyły bardzo o każdą piłkę. W pierwszym secie nasze siatkarki poległy wynikiem (27-25), drugi niestety zakończył się podobną ilością punktową (25-22). Siatkarki MKS walczyły do samego końca licząc na odwrócenie się losu, jednak i tym razem w ostatnim trzecim secie poległy (25-23).

”Mecz był wyrównany, jednak to gospodarze popełnili mniej błędów. Mimo początkowej przewagi punktowej naszej drużyny, to za każdym razem końcówka należała do rywalek. Bardzo cieszy mnie ilość kibiców, którzy dopingowali siatkarki. Dziewczyny zagrały bardzo dobrze w polu, często ofiarnie wyciągały naprawdę trudne piłki. Mimo przegranej, naprawdę cieszy mnie walka i zaangażowanie naszych zawodniczek.’– skomentował spotkanie Adam Urbanek Trener MKS Podkarpacie Bobowa.

SET I SET II SET III Ogólnie
MKS Podkarpacie Bobowa 25 22 23 0
Aktywni Raba Wyżna 27 25 25 3

Skład drużyn :

MKS Podkarpacie Bobowa
Trener: Urbanek A.

 1. Wojtaczka J.
 2. Mucha J.
 3. Koszyk B.
 4. Żarnowska A.
 5. Machniewicz P.
 6. Tarasek-Gigoń M. – K
 7. Smoszna S.
 8. Styrkowiec S.
 9.  Garbowska N.
 10. Ćwiklik K.
 11. Król D. – L

mIMG_8618

partnerzy Bobowa24 Nasi partnerzy