Zobacz również: Grybow24.pl Łużna24.pl
+Aa
contrast-mode Wersja dla słabowidzących
Aktualności Bobowa Aktualności Aktualności Bobowa VIDEO Aktualności Bobowa Wydarzenia Aktualności Bobowa Duży kadr

Karnawał pełną parą w Zespole Szkół nr 1

Autor: Łukasz Augustyn
Tegoroczny czas karnawału był wyjątkowo krótki, ale nie przeszkodziło to w organizacji zabawy karnawałowej dla dzieci i młodzieży z Zespołu Szkół nr 1 w Bobowej.

Tłusty czwartek to bez wątpienia najważniejszy dzień w okresie karnawału. Właśnie w tym dniu, 4 lutego br. w Zespole Szkół nr 1 w Bobowej odbył się szereg zabaw karnawałowych na sali gimnastycznej, która zamieniła się z tej okazji w wielką salę balową. Jako pierwsze, czas karnawału, świętowały dzieci z zerówki następnie uczniowie klas 1-3, 4-6 Szkoły Podstawowe a na zakończenie odbył się bal gimnazjalny. Rozpoczęły go słowa dyrektora szkoły Adama Urbanka: Poloneza czas zacząć….

Dyrektor przypomniał historię balów gimnazjalnych, które organizowane są od początku istnienia gimnazjum. Otwarcia wydarzenia dokonał wraz z przewodniczącym Samorządu Uczniowskiego Mateuszem Krok. Obydwaj panowie życzyli gimnazjalistom udanej zabawy karnawałowej i niezapomnianych wrażeń.

Staropolski taniec odtańczyło 22 pary, nad poprawnym wykonaniem układu czuwali nauczyciele. Uczniowie świetnie sobie poradzili z tym uroczystym, pełnym figur i dostojnych kroków tańcem.

fot.ZS Bobowa

partnerzy Bobowa24 Nasi partnerzy