Zobacz również: Grybow24.pl Łużna24.pl
+Aa
contrast-mode Wersja dla słabowidzących
Aktualności Bobowa Aktualności Aktualności Bobowa VIDEO Aktualności Bobowa Wydarzenia Aktualności Bobowa Duży kadr

Nieruchomość pod usługi na sprzedaż. OKAZJA

Autor: Łukasz Augustyn
Zarząd Banku Spółdzielczego w Grybowie niniejszym składa ofertę sprzedaży lub dzierżawy nieruchomości zlokalizowanej w Korzennej, składającej się z dz. ew. nr 215/5 o powierzchni 0,20 ha, zabudowanej budynkiem usługowym, murowanym, o powierzchni użytkowej 294,2 m2, pow. zabudowy 137.80 m2, kubaturze 1242.80 m3.

Budynek posiada podłączenie do sieci wodociągowej, gazowej, elektrycznej, telefo­nicznej, centralne ogrzewanie gazowe oraz instalacje monitoringu wizyjnego oraz alarmową podłączoną do zewnętrznej firmy ochroniarskiej. Na nieruchomości znajduje się parking utwardzony kostką brukową. Dojazd częściowo drogą asfaltową oraz drogą utwardzoną po działce ew. nr 215/11 na podstawie służebności ujawnionej w dziale I Księgi Wieczystej.

Budynek został wzniesiony w latach 60-tych ubiegłego wieku, rozbudowany, remon­towany i modernizowany w latach 2002-2003. Aktualnie znajduje się w bardzo dobrym stanie technicznym.

Nieruchomość można oglądać po wcześniejszym uzgodnieniu terminu z dyrektorem Oddziału Banku w Korzennej p. Antonim Klimontowskim – tel. 663 13 11 63. Szczegółowe warunki sprzedaży lub dzierżawy zostaną określone w drodze negocjacji z Zarządem Banku.

 

My beautiful picture

My beautiful picture

partnerzy Bobowa24 Nasi partnerzy