Zobacz również: Grybow24.pl Łużna24.pl
+Aa
contrast-mode Wersja dla słabowidzących
Aktualności Bobowa Aktualności Aktualności Bobowa VIDEO Aktualności Bobowa Wydarzenia Aktualności Bobowa Duży kadr

KS Bobowa zwycięża w Mogilnie!

Autor: Łukasz Kieroński
W sobotnie (tj. 13 sierpnia) popołudnie drużyna KS Bobowa rozpoczęła zwycięstwem nowy sezon w Mogilnie. Bobowianie strzelili trzy bramki, nie tracąc ani jednej.

Mecz od początku układał się po myśli trenera Krzysztofa Flądro. Dobre ustawienie formacji drużyny oraz rozsądna taktyka pozwoliła strzelić dwie szybkie bramki w 10 i 15 minucie meczu. Autorem pierwszej bramki był kapitan Piotr Budzyn, zaś pięknego drugiego gola strzelił Tomasz Magiera, który zaskoczył bramkarza przepięknym strzałem z dystansu (bramkę możemy zobaczyć w zdjęciach poniżej).

Do końca meczu Wicher Mogilno nie znalazł sposobu na odrobienie strat, w dodatku w 80 minucie po kontrze KS Bobowej stracił trzecią bramkę. Strzelcem ponownie był Tomasz Magiera, który rozegrał całe spotkanie na wysokim poziomie. Spotkanie zakończyło się wynikiem 0:3 dla piłkarzy z Bobowej, którzy jak zapowiadają zamierzają w tym sezonie wywalczyć upragniony awans do ligi okręgowej.

Kolejny mecz KS Bobowa rozegra na własnym stadionie w następną niedziele, 21 sierpnia br. o godzinie 17. Przeciwnikiem będzie LKS Biała Brunary.

Skład podstawowy:
1. Mateusz Gucwa
2. Darek Magiera (69′)
3. Krzysztof Flądro
4. Dominik Gryzło (80′)
5. Sebastian Pawlak
6. Damian Świątański
7. Piotr Budzyn
8. Marek Magiera (80′)
9. Tomasz Magiera
10. Krzysztof Olszewski (70′)
11. Wojciech Świątański (63′)

Skład rezerwowy:
1. Łukasz Kieroński (63′)
2. Grzegorz Dulęba (70′)
3. Maksymilian Obrzut (80′)
4. Damian Nowak (80′)
5. Krystian Gucwa

fot. Łukasz Kieroński

partnerzy Bobowa24 Nasi partnerzy