Zobacz również: Grybow24.pl Łużna24.pl
+Aa
contrast-mode Wersja dla słabowidzących
Aktualności Bobowa Aktualności Aktualności Bobowa VIDEO Aktualności Bobowa Wydarzenia Aktualności Bobowa Duży kadr

LKS Bobowa wygrywa w tie-breaku z Sokołem Tuchów

Autor: Bartek Serafin
W ostatnią sobotę października, w hali sportowo-widowiskowej przy Zespole Szkół nr 1 w Bobowej rozegrany został zaległy mecz III ligi piłki siatkowej. LKS Bobowa zmierzyło się z drużyną Sokół Tuchów. Zwycięzcę pojedynku poznaliśmy dopiero w tie-breaku. 

Podczas sobotniego meczu po pięciu setach LKS Bobowa wygrał z Sokołem Tuchów – komentuje Paweł Popardowski, trener bobowskiego zespołu. Spotkanie miało można powiedzieć, dwie odsłony. Pierwsze dwa sety zagraliśmy bardzo dobrze. W pierwszym secie było zdecydowane nasze zwycięstwo w drugim również ale już trochę słabiej. Sytuacja odwróciła się w trzecim i czwartym secie, kiedy oddaliśmy pole przeciwnikowi. Dostateczną siłę i wolę walki odzyskaliśmy w tie-breku, kiedy to nasza drużyna rewelacyjnie wygrała piątego seta. Myślę, że wpływ na taki obrót gry miała nieobecność kilku podstawowych zawodników w tym meczu. Jako rozgrywający debiutował Artur Flądro, cieszymy się bo bardzo dobrze się wywiązał z tej roli. Mimo trudności, mecz udało się nam wygrać. 

Bobowianie wygrywali w setach kolejno: do 14, 25, -21, -16, 8. Skład LKS-u to: Popardowski Jakub (21), Kubisz Karol (7), Martuszewski Paweł (11), Kudławiec Marcin (2), Steinhoff Bogumił (10), Flądro Artur (2), Rysiewicz Mikołaj – libero, Gruca Jakub – libero, Tubek Michał (6).

Już jutro siatkarski pojedynek stoczy drużyna kadetów LKS Bobowa, ich rywalem na własnym parkiecie będzie zespół Hutnik Kraków. Kolejne spotkanie w ramach III odbędzie się dopiero 12 listopada, gdy siatkarze z Bobowej zmierzą się z Iskierką Tarnów.

fot. Łukasz Kieroński

partnerzy Bobowa24 Nasi partnerzy