Zobacz również: Grybow24.pl Łużna24.pl
+Aa
contrast-mode Wersja dla słabowidzących
Aktualności Bobowa Aktualności Aktualności Bobowa VIDEO Aktualności Bobowa Wydarzenia Aktualności Bobowa Duży kadr

Skorzystaj z rabatu na wymianę opon oraz sprawdź bezpłatnie akumulator (TV)

07.11.2016 Autor: Duda Justyna
Mamy dobrą wiadomość dla wszystkich kierowców: w ciągu najbliższych dwóch tygodni (promocja trwa do 21 listopada 2016 roku włącznie) możecie skorzystać z 10% rabatu na wymianę kompletu opon w serwisie opon oraz stacji kontroli pojazdów Hydrotech w Siedliskach. Dodatkowo można bezpłatnie sprawdzić stan akumulatora przed zimą.

Stacja kontroli pojazdów oraz mechanika pojazdowa przy składzie budowlanym Hydrotech została uruchomiona w sierpniu ubiegłego roku. Od samego początku stała się konkurencyjnym miejscem serwisowania i kontroli stanu samochodów wybieranym przez wielu kierowców nie tylko z powiatu gorlickiego ale także powiatów: tarnowskiego i nowosądeckiego.

W tym roku właściciele firmy Hydrotech ponownie nie zapomnieli o potrzebach właścicieli aut. Od dzisiaj (tj. 7 listopada) do 21 listopada 2016 roku (włącznie) klienci wulkanizacji i serwisu opon Hydrotech mogą skorzystać z 10% rabatu na usługę wymiany kompletu opon z letnich na zimowe. Wystarczy powołać się na ogłoszoną w naszym portalu promocję. Dodatkowo obsługa wulkanizacji na Wasze życzenie sprawdzi stan akumulatora przed zimą.

Ponadto, osoby które nie mają jeszcze opon zimowych mogą skorzystać z bogatej oferty nowych gum dostępnych w Hydrotechu. Nawet jeśli na stanie nie ma Twojego rozmiaru, czas sprowadzenia to często nawet ten sam dzień. Dla osób, które skorzystają z zakupu nowych opon zimowych, założenie wraz z wyważeniem gratis.

Aktualny cennik wymiany opon z letnich na zimowe w zakładzie serwisu opon i wulkanizacji Hyrdotech w Siedliskach (gmina Bobowa) to:

felgi stalowe:
14″ – 40zł
15″ – 55zł
16″ – 60zł
17″ – 67zł

felgi aluminiowe:
14″ – 50zł
15″ – 60zł
16″ – 65zł
17″ – 75zł

Podane wyżej ceny obejmują wymianę oraz wyważenie. Promocje oraz aktualności firmy HYDROTECH możecie śledzić na: www.fb.com/stacjakontrolihydrotech/

Dlaczego warto wymienić opony? Odpowiedź jest bardzo prosta: różnica między przyczepnością opon letnich a zimowych na śniegu i oblodzonej jezdni jest bardzo duża. Zdarzają się kierowcy, którzy czekają na pierwszy śnieg jednak pamiętajmy o przymrozkach, które powodują oblodzenie mokrych części jezdni, zwłaszcza w pobliżu cieków wodnych.

Być może zakup zimowych opon jest sporym wydatkiem dla kierowcy, jednak w zamian otrzymujemy wartość bezcenną – poczucie bezpieczeństwa.

 Obejrzyjcie jak wygląda wymiana opon w serwisie opon i wulkanizacji Hydrotech w Siedliskach:

fot. archiwum

video
Więcej Video

Igrzyska otwarły przepustkę. Wielkie wydarzenia sportowe przed nami. To szansa dla turystki! (TV)

Mieszkańcy i goście dopisali! Za nami charytatywny piknik w Siedliskach dla Wiktorii (TV)

Piknik "Czas dla rodziny - Integracja Międzypokoleniowa" 10 czerwca, Gorlice Rynek (ZAPROSZENIE)