Zobacz również: Grybow24.pl Łużna24.pl
+Aa
contrast-mode Wersja dla słabowidzących
Bednarz Budownictwo - skład budowlany Grybów, Krużlowa
Aktualności Bobowa Aktualności Aktualności Bobowa VIDEO Aktualności Bobowa Wydarzenia Aktualności Bobowa Duży kadr

Skorzystaj z rabatu na wymianę opon oraz sprawdź bezpłatnie akumulator (TV)

07.11.2016 Autor: Duda Justyna
Mamy dobrą wiadomość dla wszystkich kierowców: w ciągu najbliższych dwóch tygodni (promocja trwa do 21 listopada 2016 roku włącznie) możecie skorzystać z 10% rabatu na wymianę kompletu opon w serwisie opon oraz stacji kontroli pojazdów Hydrotech w Siedliskach. Dodatkowo można bezpłatnie sprawdzić stan akumulatora przed zimą.

Stacja kontroli pojazdów oraz mechanika pojazdowa przy składzie budowlanym Hydrotech została uruchomiona w sierpniu ubiegłego roku. Od samego początku stała się konkurencyjnym miejscem serwisowania i kontroli stanu samochodów wybieranym przez wielu kierowców nie tylko z powiatu gorlickiego ale także powiatów: tarnowskiego i nowosądeckiego.

W tym roku właściciele firmy Hydrotech ponownie nie zapomnieli o potrzebach właścicieli aut. Od dzisiaj (tj. 7 listopada) do 21 listopada 2016 roku (włącznie) klienci wulkanizacji i serwisu opon Hydrotech mogą skorzystać z 10% rabatu na usługę wymiany kompletu opon z letnich na zimowe. Wystarczy powołać się na ogłoszoną w naszym portalu promocję. Dodatkowo obsługa wulkanizacji na Wasze życzenie sprawdzi stan akumulatora przed zimą.

Ponadto, osoby które nie mają jeszcze opon zimowych mogą skorzystać z bogatej oferty nowych gum dostępnych w Hydrotechu. Nawet jeśli na stanie nie ma Twojego rozmiaru, czas sprowadzenia to często nawet ten sam dzień. Dla osób, które skorzystają z zakupu nowych opon zimowych, założenie wraz z wyważeniem gratis.

Aktualny cennik wymiany opon z letnich na zimowe w zakładzie serwisu opon i wulkanizacji Hyrdotech w Siedliskach (gmina Bobowa) to:

felgi stalowe:
14″ – 40zł
15″ – 55zł
16″ – 60zł
17″ – 67zł

felgi aluminiowe:
14″ – 50zł
15″ – 60zł
16″ – 65zł
17″ – 75zł

Podane wyżej ceny obejmują wymianę oraz wyważenie. Promocje oraz aktualności firmy HYDROTECH możecie śledzić na: www.fb.com/stacjakontrolihydrotech/

Dlaczego warto wymienić opony? Odpowiedź jest bardzo prosta: różnica między przyczepnością opon letnich a zimowych na śniegu i oblodzonej jezdni jest bardzo duża. Zdarzają się kierowcy, którzy czekają na pierwszy śnieg jednak pamiętajmy o przymrozkach, które powodują oblodzenie mokrych części jezdni, zwłaszcza w pobliżu cieków wodnych.

Być może zakup zimowych opon jest sporym wydatkiem dla kierowcy, jednak w zamian otrzymujemy wartość bezcenną – poczucie bezpieczeństwa.

 Obejrzyjcie jak wygląda wymiana opon w serwisie opon i wulkanizacji Hydrotech w Siedliskach:

fot. archiwum

video
Więcej Video

Mieszkańcy i goście dopisali! Za nami charytatywny piknik w Siedliskach dla Wiktorii (TV)

Mieszkańcy i goście dopisali! Za nami charytatywny piknik w Siedliskach dla Wiktorii (TV)

Piknik "Czas dla rodziny - Integracja Międzypokoleniowa" 10 czerwca, Gorlice Rynek (ZAPROSZENIE)

Piknik "Czas dla rodziny - Integracja Międzypokoleniowa" 10 czerwca, Gorlice Rynek (ZAPROSZENIE)

Woźnica odpowie za kierowanie zaprzęgu po użyciu alkoholu oraz spowodowanie kolizji! (TV)

Woźnica odpowie za kierowanie zaprzęgu po użyciu alkoholu oraz spowodowanie kolizji! (TV)