Zobacz również: Grybow24.pl Łużna24.pl
+Aa
contrast-mode Wersja dla słabowidzących
fotowoltaika, montaż, dofinansowania, dopłaty
Aktualności Bobowa Aktualności Aktualności Bobowa VIDEO Aktualności Bobowa Wydarzenia Aktualności Bobowa Duży kadr

Czy UKS Sęp Wilczyska zostanie najlepszą drużyną w plebiscycie? Ostatnia godzina głosowania!

Autor: Dominik Gębarowski
Zespół dziewcząt UKS Sęp Wilczyska jest liderem rankingu Gazety Krakowskiej na najpopularniejszą drużynę powiatu gorlickiego, jednak na plecach naszych "złotek" czuć mocny oddech UKS Wiertmet Libusza. Różnica to tylko jeden procent! Dlatego Bobowianie oraz mieszkańcy gminy Bobowa potrzebna jest mobilizacja i Wasze głosy!

Do końca głosowania pozostała nie wiele ponad godzina (głosy można wysyłać do godziny 20:59). Jak wiemy to właśnie na finiszu sytuacja najszybciej ulega zmianie a naszej drużynie z Wilczysk mających ogólnopolskie osiągnięcia nie wiele brakuje do zaszczytnego tytułu najlepszej drużyny Powiatu Gorlickiego. Aby zapewnić pewne zwycięstwo szczypiornistkom z naszej gminy wystarczy wysłać SMS pod nr 72355 o treści NDR.13 (koszt 2zł + VAT).

fot. archiwum własne

mIMG_8516

partnerzy Bobowa24 Nasi partnerzy