Zobacz również: Grybow24.pl Łużna24.pl
+Aa
contrast-mode Wersja dla słabowidzących
fotowoltaika, montaż, dofinansowania, dopłaty
Aktualności Bobowa Aktualności Aktualności Bobowa VIDEO Aktualności Bobowa Wydarzenia Aktualności Bobowa Duży kadr

Poszukiwany 31-letni Dariusz z Gorlic. O pomoc prosi rodzina i policja!

Autor: Mateusz Książkiewicz
Funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji w Gorlicach prowadzą poszukiwania zaginionego od dnia 30 kwietnia 2015 roku Dariusz Pociechy urodzonego w 1986 roku, ostatnio zamieszkałego na ul. Korczaka w Gorlicach. Dariusz w chwili zaginięcia miał 29 lat, wyszedł z domu o poranku i do dzisiaj nie nawiązał kontaktu z rodziną. Poznajcie szczegóły tej historii.

– Dotychczas prowadzone poszukiwania nie doprowadziły jego odnalezienia, nie nawiązał też kontaktu z rodziną – tłumaczy asp. Grzegorz Szczepanek, rzecznik gorlickiej policji. – Osoby, które posiadają jakiekolwiek informacje na temat miejsca jego pobytu proszone są o niezwłoczny kontakt z Komendą Powiatową Policji w Gorlicach lub najbliższą jednostką Policji. Jak wynika z dotychczasowych ustaleń, zaginiony w dniu 30 kwietnia 2015 roku o godz. 4:00 opuścił miejsce zamieszkania w Gorlicach, z zamiarem pójścia na dworzec autobusowy, skąd następnie miał udać się do Krakowa. Przed wyjazdem przekazał rodzinie, że wyjeżdża do Krakowa celem podjęcia tam pracy, w bliżej nieokreślonej firmie. Od tamtej pory nie nawiązał w żaden sposób kontaktu z rodziną jak i znajomymi z terenu Gorlic. Zaginiony  jest osobą skrytą, preferuje sportowy styl ubierania się, zawsze obcinał włosy na „łyso”. Jest pasjonatem wędkarstwa, oraz czytania książek.

Wygląd zaginionego: wzrost 180cm, waga ok. 80 kg, szczupła budowa ciała, włosy w kolorze jasnym, bardzo krótkie, twarz trójkątna, uszy małe normalne, nos normalny, oczy koloru zielonego, uzębienie pełne.

W chwili zaginięcia ubrany był w spodnie dżinsowe koloru granatowego, kurtkę w kolorze jasnym typu sportowego, obuwie typu sportowego, posiadał ze sobą torbę podróżną w kolorze czarnym.

Osoby, które posiadają jakiekolwiek informacje o zaginionym proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Gorlicach pod numerami telefonów (18) 35-48-225, kom. 793-084-811 lub najbliższą jednostką Policji pod numerem 997.

źródło i fot. KPP Gorlice

zaginiony_dariusz_pociecha_1

partnerzy Bobowa24 Nasi partnerzy