Zobacz również: Grybow24.pl Łużna24.pl
+Aa
contrast-mode Wersja dla słabowidzących
Aktualności Bobowa Aktualności Aktualności Bobowa VIDEO Aktualności Bobowa Wydarzenia Aktualności Bobowa Duży kadr

Przedszkolaki z kwiatami dla swoich mam

Autor: Łukasz Kieroński
Dzień Matki to jedno z najbardziej znanych międzynarodowych świąt na świecie, w Polsce obchodzimy je 26 maja. Wczoraj z naszym apartem udaliśmy się do przedszkola w Zespole Szkół nr 1 Bobowej, gdzie specjalny program artystyczny dla swych mam zaprezentowały 5 i 6 latki.

Występy najmłodszych przebiegały pod czujnym okiem Marii Ziomek, wychowawczyni grupy. Przedszkolaki poprzez specjalne wiersze jak i piosenki dziękowały swoim mamom za trud włożony w wychowanie i nauczanie. Wręczając własnoręcznie przygotowane upominki oraz bukieciki kwiatów chciały docenić ich obecność, wywołać uśmiech na twarzy.

– Z okazji dnia matki chciałam bardzo serdecznie złożyć wszystkim mamom najserdeczniejsze życzenia,  dużo zdrowia, radości, cierpliwości, spełnienia marzeń oraz słonecznych wakacji – powiedziała Maria Ziomek, dołączając się do życzeń przedszkolaków.

– Ja również życzę wszystkim tutaj mamom serdeczne życzenia jak również dziękuje za ogrom poniesionego przez nich trudu wychowanie swoich pociech – dodał Adam Urbanek, dyrektor szkoły.

fot. Łukasz Kieroński

partnerzy Bobowa24 Nasi partnerzy