Zobacz również: Grybow24.pl Łużna24.pl
+Aa
contrast-mode Wersja dla słabowidzących
Bednarz Budownictwo - skład budowlany Grybów, Krużlowa
Aktualności Bobowa Aktualności Aktualności Bobowa VIDEO Aktualności Bobowa Wydarzenia Aktualności Bobowa Duży kadr

Poznajcie „Najlepszych z Najlepszych” gminy Bobowa

Autor: Łukasz Kieroński
W ubiegłym miesiącu, 22 czerwca br. już po raz XXI odbyła się gala wręczenia nagród pn. „Najlepsi z Najlepszych”, w której udział wzięli uczniowie ze szkół podstawowych oraz gimnazjalnych z terenu gminy Bobowa. Wśród nagrodzonych znaleźli się również podopieczni Szkoły Muzycznej I stopnia w Bobowej.

Tegoroczna gala odbyła się w sali widowiskowej „Koronka” w Bobowej. Jak co roku zostali wyłonieni najlepsi uczniowie, których zainteresowania nauką i sportem wykraczają poza swój program nauczania, poprzez zawody sportowe i konkursy przedmiotowe. Uczniom mającym niecodzienne osiągnięcia zostały wręczone statuetki oraz nagrody rzeczowe. Szczególnie dla tych, którzy zajęli wysokie miejsca w określonej dziedzinie edukacyjnej. Łącznie wyróżnionych zostało 40 uczniów w kilku kategoriach.

Nagrody według miejscowości, w których znajdują się szkoły wręczali Burmistrz Bobowej Wacław Ligęza oraz przewodniczący Rady Miejskiej w Bobowej Stanisław Tabiś. Wśród zgromadzonych w Koronce znaleźli się nie tylko uczniowie oraz przedstawiciele władzy samorządowej ale również Dyrektor Centrum Kultury i Promocji Gminy Bobowa Beata Król, nauczyciele oraz rodzice najzdolniejszych uczniów.

Przedstawiamy tegorocznych laureatów gali „Najlepsi z Najlepszych”:

fot. Łukasz Kieroński

partnerzy Bobowa24 Nasi partnerzy