Zobacz również: Grybow24.pl Łużna24.pl
+Aa
contrast-mode Wersja dla słabowidzących
Aktualności Bobowa Aktualności Aktualności Bobowa VIDEO Aktualności Bobowa Wydarzenia Aktualności Bobowa Duży kadr

Pan Piotr w prosty sposób schudł 32 kg i odzyskał zdrowie z Bonne Santé!

Autor: Mateusz Książkiewicz

Dieta może być zarówno przyjemna, jak i bardzo skuteczna. Żywym dowodem na skuteczność takich kuracji jest Pan Piotr, któremu udało się z naszą pomocą stracić zbędne kilogramy i zyskać atrakcyjną, męską sylwetkę.

1. Co zmotywowało Pana do podjęcia kuracji dietetycznej w Gabinecie Bonne Sante w Gorlicach?
Moją motywacją do podjęcia kuracji była pierwsza wizyta w Bonne Sante, a dokładniej rozmowa z dietetykiem tuż po analizie ciała, z której jasno wynikało, w czym tkwi problem i jak można go zmienić. Natomiast złe samopoczucie, niezadowalający wygląd , trudności sprawnościowe czy też problemy związane z wykonywaniem zawodu zmusiły mnie do podjęcia jakichkolwiek działań związanych z moją otyłością.

2. Co było dla Pana miłym zaskoczeniem w diecie zaproponowanej przez dietetyka?
Potrawy były urozmaicone. Zarówno w czasie gdy przebywałem w domu i mogłem liczyć na pomoc żony w przygotowaniu posiłków, jak i gdy przebywając w delegacji zdany tylko na siebie w połączeniu z ograniczoną dostępnością produktów mogłem podołać temu wyzwaniu. Najmilszym zaskoczeniem jednak
był fakt, że potrawy były smaczne i łatwe do przygotowania nawet w warunkach polowych.

4. Czym zastąpił Pan słodycze / słone przekąski / potrawy mączne?
Słodycze wyeliminowałem całkowicie z mojego menu. Nie używam cukru i zrezygnowałem z wszelkich napojów słodzonych. Co do przekąsek, to smażony do chrupkości czosnek przypomina smak chipsów i zaspokaja mój organizm. Gdy mam potrzebę coś przegryźć wystarcza mi ogórek. Potrawy mączne ograniczyłem i stosuję mąkę żytnią jako zamiennik klasycznej mąki pszennej.

5. Co pomogło Panu zmienić nawyki żywieniowe na stałe?
Największym wyzwaniem było regularne jadanie posiłków, ale po kilku tygodniowej kuracji dietetycznej mój organizm sam dawał mi sygnał, że nadszedł już odpowiedni czas na posiłek.

6. Kto z bliskich Panu osób wspierał i motywował Pana w dążeniu do wyznaczonego celu?
Wspierali mnie wszyscy moi bliscy i nikt nie wątpił, że mi się uda. Gorzej było z znajomymi, gdyż często kusili i namawiali do łamania reguł dietetycznych. Motywację czerpałem z każdej wizyty u Pani Agnieszki, gdy podawała mi wyniki moich postępów i kolejne osiągnięcia.

7. Co zyskał Pan dzięki kuracji?
Przede wszystkim udowodniłem sobie, że mam silną wolę. Zyskałem pewność siebie, lepsze samopoczucie, inny wygląd, ustąpiły także wszelkie dolegliwości. Po prostu nowe i lepsze życie.

8. Jak reagują Pana znajomi i rodzina na taką zmianę wyglądu oraz samopoczucia?
Najbardziej zdziwieni i zaskoczeni zmianami dotyczących wyglądu byli moi znajomi, którzy nie wiedzieli o zmianach w mojej diecie i nie widzieli mnie przez cały okres kuracji. Pytają mnie: “jak to możliwe?”; “jak to zrobiłeś?”; “co ci się stało?”. Rodzina zaś gratuluje mi osiągniętego wyniku.

9. Dlaczego Pana zdaniem warto rozpocząć kurację w Gabinecie Bonne Sante?
Wartość poddaniu się kuracji dietetycznej ujęta jest w każdej odpowiedzi na poprzednie pytania. Co do samego miejsca, jakim jest Gabinet Bonne Sante, to polecam każdemu kto tylko wątpi w swoje możliwości. Fachowa obsługa, doradztwo i przyjaźń, jaką personel obdarza swoich podopiecznych takich jak ja, nie
pozostawia wątpliwości, że tylko tam można czuć się bezstresowo i bezpiecznie. Dodatkowo troskliwy dietetyk nie pozostawi Cię samemu sobie i zawsze można liczyć na jego pomoc.

Odkryj siebie na nowo!
Cotygodniowe spotkania – to dzięki nim na bieżąco widzisz swoje sukcesy i planujesz dalszą kurację. Dietetyk jest z Tobą za każdym razem, kiedy tego potrzebujesz. Indywidualna dieta – każdego tygodnia planujemy ją specjalnie dla Ciebie sprawiając, że posiłki są smaczne i proste. Dzięki temu masz czas na swoje obowiązki, a dieta żyje tym samym rytmem co Twój dzień.

Wsparcie i motywacja – zmienisz nawyki na stałe, bez obowiązkowej suplementacji, bez rygorystycznych diet. Dzięki nam jesteś pod opieką profesjonalisty, co daje Ci gwarancję stałej troski o Twoje zdrowie i samopoczucie, a także bezpiecznej dla zdrowia kuracji. Zaufaj nam, razem nam się uda!

Gabinety Dietetyczne Bonne Santé
ul. Mickiewicza 17, Gorlice
+48 881 026 146 – bezpłatna konsultacja
www.bonne-sante.pl/dietetyk- gorlice

partnerzy Bobowa24 Nasi partnerzy