Zobacz również: Grybow24.pl Łużna24.pl
+Aa
contrast-mode Wersja dla słabowidzących
fotowoltaika, montaż, dofinansowania, dopłaty
Aktualności Bobowa Aktualności Aktualności Bobowa VIDEO Aktualności Bobowa Wydarzenia Aktualności Bobowa Duży kadr

„Będę walczył o kolejne inwestycje” – Adam Urbanek kandydat do Rady Powiatu Gorlickiego (TV)

Autor: Jacek Kieroński
"Walczymy o lepszą przyszłość naszych mieszkańców, dbamy o szpital, szkoły, drogi i mosty" to hasło podkreślane przez Adama Urbanka kandydata do rady Powiatu Gorlickiego, który podobnie jak w poprzednich wyborach wystartował z list Małopolskiego Ruchu Samorządowego Ziemi Gorlickiej (pozycja 1, lista nr 18).

– Kandyduję do Rady Powiatu by służyć mieszkańcom swoim doświadczeniem, skutecznością i zaangażowaniem – mówi Adam Urbanek, członek Zarządu Powiatu obecnej kadencji, radny powiatowy od początku istnienia powiatu gorlickiego. – Deklaruje uczciwość i rzetelność w sprawowaniu mandatu radnego. Proszę o akceptację mojego programu wyborczego i wsparcie mojej kandydatury. Państwa głos będzie dla mnie wielkim zaszczytem i zobowiązaniem. Warto przypomnieć, że na terenie gminy bobowa zmodernizowano 100% dróg powiatowych. Na inwestycje i remonty, tylko w tej gminie przeznaczono 10 milionów złotych. Rozbudowa drogi powiatowej Jankowa-Lipniczka wraz z budową mostu na rzece Biała o wartości 8,5 mln była jedną ze strategicznych zadań w powiecie gorlickim. W przyszłej kadencji zamierzam ubiegać się o przebudowę dwóch mostów w Brzanie i dwóch w Stróżnej. Zadbać o remont mostu w Wilczyskach, w kierunku Korzennej. Wspierać odbudowę dróg i współuczestniczyć w budowie chodników przy drogach powiatowych. Ważne są także szkoły średnie a zwłaszcza ich odpowiednie wyposażenie.

Osobę Adama Urbanka osobiście rekomenduje Karol Górski – starosta gorlicki: – Gratuluję Szanownym Mieszkańcom Gminy Bobowa dotychczasowego wyboru Pana Adama Urbanka na radnego do Rady Powiatu. Dzięki dobrej współpracy, planowaniu, wsłuchiwaniu się w głosy mieszkańców, zrealizował wraz z radnymi i burmistrzem wiele zadań na terenie gminy Bobowa. Adam Urbanek w każdej kadencji dba o interesy mieszkańców swojej gminy, Tu mieszka i pracuje. Zna lokalne środowisko i wie jak skutecznie pomóc każdemu oraz dbać o rozwój „małej ojczyzny”. Jest współautorem sukcesu bobowskiej siatkówki, sprawnie zarządza największą szkołą w gminie. dba o jej wszechstronny rozwój. Tak Trzymać! Mieszkańcom gminy Bobowa życzę trafnego wyboru!

 

 

fot. J.Kieroński

partnerzy Bobowa24 Nasi partnerzy