Zobacz również: Grybow24.pl Łużna24.pl
+Aa
contrast-mode Wersja dla słabowidzących
fotowoltaika, montaż, dofinansowania, dopłaty
Aktualności Bobowa Aktualności Aktualności Bobowa VIDEO Aktualności Bobowa Wydarzenia Aktualności Bobowa Duży kadr

Policjanci ukarali 19-letniego sprawcę zdarzenia na moście w Bobowej

Autor: Mateusz Książkiewicz
Wystarczyło zaledwie kilka godzin aby dzielnicowym z bobowskiego Komisariatu Policji udało się namierzyć sprawcę uszkodzenia bariery mostu na rzece Biała w ciągu drogi powiatowej Bobowa-Brzana (ul. Długoszowskich).

O całym zajściu pisaliśmy w artykule: Bobowa: samochód uderzył w barierę mostu na Białej?

Z informacji do jakich udało się dotrzeć naszemu portalowi, sprawca miał ogromne szczęście, mimo iż uderzył w bariery, samochód pozostał na moście. Pozostawił jednak po sobie kilka śladów, w postaci pourywanych elementów karoserii dzięki czemu krąg podejrzanych ograniczył się. Od początku było wiadomo, że chodzi o srebrnego Seata.

Gdy tylko wpłynęło zawiadomienie od Powiatowego Zarządu Dróg w Gorlicach na policję, funkcjonariusze podjęli czynności zmierzające do ustalenia sprawcy, którym okazał się 19-letni mieszkaniec Brzany. Mimo, iż samochód był schowany, policjantom z Bobowej udało się go odnaleźć, a kolejno ustalić kierowcę, który kierował pojazdem w poniedziałkową noc (wtedy to doszło do zdarzenia – dop. red.).

Jak poinformowała nas asp. sztab. Karolina Gurba z Komendy Powiatowej Policji w Gorlicach sprawca został ukarany mandatem karnym.

fot. J. Kieroński

partnerzy Bobowa24 Nasi partnerzy