Zobacz również: Grybow24.pl Łużna24.pl
+Aa
contrast-mode Wersja dla słabowidzących
fotowoltaika, montaż, dofinansowania, dopłaty
Aktualności Bobowa Aktualności Aktualności Bobowa VIDEO Aktualności Bobowa Wydarzenia Aktualności Bobowa Duży kadr

Strefa Aktywności Gospodarczej już gotowa. Burmistrz zaprasza zainteresowanych przedsiębiorców!

Autor: Mateusz Książkiewicz
Po trwających kilkanaście miesięcy pracach, Strefa Aktywności Gospodarczej w Siedliskach (gmina Bobowa) jest już w pełni gotowa! W czwartek, 14 lutego br. o godzinie 11:00 w pokoju nr 8 Urzędu Miejskiego w Bobowej odbędzie się spotkanie zainteresowanych przedsiębiorców, którzy chcieliby zainwestować w strefie oraz skorzystać z preferencyjnych warunków pomocy publicznej.

– Burmistrz Bobowej Wacław Ligęza zaprasza wszystkich zainteresowanych przedsiębiorców na spotkanie dotyczące zasad funkcjonowania przedsiębiorstw w nowo utworzonej Strefie Aktywności Gospodarczej w Siedliskach w Gminie Bobowa – czytamy w komunikacie Urzędu Miejskiego w Bobowej. – Spotkanie odbędzie się 14 lutego 2019 r. o godz. 11: 00 w Urzędzie Miejskim w Bobowej pokój nr 8. Na spotkaniu obecni będą przedstawiciele Krakowskiego Parku Technologicznego, którzy przestawią preferencyjne warunki skorzystania z pomocy publicznej z tytułu inwestycji w ramach Polskiej Strefy Inwestycji.

W ramach utworzonej przez Gminę Bobowa Strefy Aktywności Gospodarczej oferuje się przedsiębiorcom, siedem kompleksowo uzbrojonych w sieć wodociągową, kanalizacyjną, elektryczną, gazową oraz teletechniczną działek. Ich powierzchnia kształtuje się  od 1 ha do 3 ha. Istnieje możliwość nabycia dowolnej ilości działek pod określoną działalność.

SAG znajduje się w miejscowości Siedliska przy drodze wojewódzkiej nr 981 relacji  Zborowice – Grybów – Krzyżówka – Krynica-Zdrój oraz w bezpośrednim sąsiedztwie linii kolejowej nr 96 Tarnów – Leluchów wraz z bocznicą. SAG oddalony jest od drogi krajowej nr 28 o 14 km, natomiast od autostrady A4 o ok 50 km.

Kompleksowe uzbrojenie terenu było możliwe dzięki realizacji projektu pn. „Strefa Aktywności Gospodarczej w miejscowości Siedliska, Gmina Bobowa” w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014-2020.

fot. J. Kieroński

 

partnerzy Bobowa24 Nasi partnerzy