Zobacz również: Grybow24.pl Łużna24.pl
+Aa
contrast-mode Wersja dla słabowidzących
Aktualności Bobowa Aktualności Aktualności Bobowa VIDEO Aktualności Bobowa Wydarzenia Aktualności Bobowa Duży kadr

Strefa Aktywności Gospodarczej już gotowa. Burmistrz zaprasza zainteresowanych przedsiębiorców!

Autor: Mateusz Książkiewicz
Po trwających kilkanaście miesięcy pracach, Strefa Aktywności Gospodarczej w Siedliskach (gmina Bobowa) jest już w pełni gotowa! W czwartek, 14 lutego br. o godzinie 11:00 w pokoju nr 8 Urzędu Miejskiego w Bobowej odbędzie się spotkanie zainteresowanych przedsiębiorców, którzy chcieliby zainwestować w strefie oraz skorzystać z preferencyjnych warunków pomocy publicznej.

– Burmistrz Bobowej Wacław Ligęza zaprasza wszystkich zainteresowanych przedsiębiorców na spotkanie dotyczące zasad funkcjonowania przedsiębiorstw w nowo utworzonej Strefie Aktywności Gospodarczej w Siedliskach w Gminie Bobowa – czytamy w komunikacie Urzędu Miejskiego w Bobowej. – Spotkanie odbędzie się 14 lutego 2019 r. o godz. 11: 00 w Urzędzie Miejskim w Bobowej pokój nr 8. Na spotkaniu obecni będą przedstawiciele Krakowskiego Parku Technologicznego, którzy przestawią preferencyjne warunki skorzystania z pomocy publicznej z tytułu inwestycji w ramach Polskiej Strefy Inwestycji.

W ramach utworzonej przez Gminę Bobowa Strefy Aktywności Gospodarczej oferuje się przedsiębiorcom, siedem kompleksowo uzbrojonych w sieć wodociągową, kanalizacyjną, elektryczną, gazową oraz teletechniczną działek. Ich powierzchnia kształtuje się  od 1 ha do 3 ha. Istnieje możliwość nabycia dowolnej ilości działek pod określoną działalność.

SAG znajduje się w miejscowości Siedliska przy drodze wojewódzkiej nr 981 relacji  Zborowice – Grybów – Krzyżówka – Krynica-Zdrój oraz w bezpośrednim sąsiedztwie linii kolejowej nr 96 Tarnów – Leluchów wraz z bocznicą. SAG oddalony jest od drogi krajowej nr 28 o 14 km, natomiast od autostrady A4 o ok 50 km.

Kompleksowe uzbrojenie terenu było możliwe dzięki realizacji projektu pn. „Strefa Aktywności Gospodarczej w miejscowości Siedliska, Gmina Bobowa” w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014-2020.

fot. J. Kieroński

 

partnerzy Bobowa24 Nasi partnerzy