Zobacz również: Grybow24.pl Łużna24.pl
+Aa
contrast-mode Wersja dla słabowidzących
Bednarz Budownictwo - skład budowlany Grybów, Krużlowa
Aktualności Bobowa Aktualności Aktualności Bobowa VIDEO Aktualności Bobowa Wydarzenia Aktualności Bobowa Duży kadr

Nudzisz się podczas wakacji? Laser Tag Hall zaprasza!

Autor: Jacek Kieroński
Czy deszcz, czy skwar, w Bobowej tuż przy rynku znajdziecie ciekawą propozycję na spędzenie wolnego czasu a jest nią laserowy paintball. Do Waszej dyspozycji pozostaje licząca ponad 200 metrów2 hala, gdzie możecie rozegrać pełną emocji partię Laser Tag, będącego alternatywą klasycznego paintballa ale w przeciwieństwie do niego w pełni bezbolesną!

Laser Tag Hall zlokalizowany jest przy bobowskim rynku (budynek Pawilonu Handlowego, Rynek 3), zaś samo wejście jest przy ul. Gryfitów. Laser Tag zwany także jako laserowy paintball to sport zespołowy bardzo podobny do klasycznego paintballa. Rolę kulek przyjmują w tym wypadku fale podczerwieni emitowane z karabinu. Następnie są one wychwytywane przez specjalne czujniki noszone przez graczy. Sprawia to, iż gra nie powoduje urazów a udział w niej jest bezpieczny bez względu na wiek.

Hala Laser Tag w Bobowej to doskonałe miejsce na organizację:
– integracyjnych imprez firmowych
– urodzin
– wieczorów kawalerskich i panieńskich.

Pełna adrenaliny zabawa jak i współzawodnictwo to doskonała forma rozrywki, zarówno dla dzieci jak i dorosłych. Po zakończeniu gry lub w przerwie między grami można się zrelaksować na wygodnych kanapach, zagrać w piłkarzyki, darta (rzutki), lub inne gry planszowe.

Istnieje możliwość wcześniejszej rezerwacji: tel. 662 027 554. Laserowy Paintball w Bobowej czynny jest codziennie. Od poniedziałku do piątku w godzinach 14-21.00, zaś w sobotę i niedzielę od 13 do 21.00.

Co warto wiedzieć jeszcze o Laser Tag?

Odwiedź „fanpejdż” – fb.com/LaserTagHallBobowa

fot. J. Kieroński

partnerzy Bobowa24 Nasi partnerzy