Zobacz również: Grybow24.pl Łużna24.pl
+Aa
contrast-mode Wersja dla słabowidzących
Aktualności Bobowa Aktualności Aktualności Bobowa VIDEO Aktualności Bobowa Wydarzenia Aktualności Bobowa Duży kadr

Wspominamy: “Mama to Skarb największy na świecie”. Niezwykła akademia w wykonaniu uczniów “zerówki”

Autor: Jacek Kieroński
W bobowskiej sali widowiskowej KORONKA, dnia 27 maja br.  odbyła się uroczystość z okazji Dnia Matki pod hasłem "Mama to Skarb największy na świecie". Uczniowie w tym wyjątkowym dniu zaprosili najbliższe i najważniejsze osoby w swoim życiu, czyli swoje mamy.

Wydarzenie to zostało zorganizowane przez Marię Ziomek, a udział w nim wzięli uczniowie zerówki oraz gościnie pierwsza klasa szkoły podstawowej.

Po gorącym przywitaniu dzieci rozpoczęły program kierowany do swoich mam. Uczniowie zaprezentowali wiersze i zaśpiewali piosenki, w których wyrazili swoją miłość i wdzięczność za matczyną dobroć i cierpliwość, trud włożony w wychowanie, a przede wszystkim ogromne serce. Dzieci wykonały również kilka pokazów tanecznych. W jednym z nich do piosenki ROCK &ROLL wystąpiły gościnnie  dzieci z klasy I, zapraszając na wydarzenie również swoje mamy.

Na koniec mamy zostały obdarowane buziakami oraz przygotowanym przez swoje dzieci upominkiem – serduszkiem z napisem ” KOCHAM CIĘ MAMO”. Dalsze chwile uroczystości upłynęły na miłej pogawędce oraz słodkim poczęstunku.

Uroczystość swoją obecnością zaszczycili Burmistrz Bobowej Wacław Ligęza oraz dyrektor szkoły podstawowej Adam Urbanek.


Fot: J. Kieroński

partnerzy Bobowa24 Nasi partnerzy