Zobacz również: Grybow24.pl Łużna24.pl
+Aa
contrast-mode Wersja dla słabowidzących
Aktualności Bobowa Aktualności Aktualności Bobowa VIDEO Aktualności Bobowa Wydarzenia Aktualności Bobowa Duży kadr

Poradnia ECHO – trwa nabór na DARMOWE zajęcia wczesnego wspomagania dla dzieci

Autor: Jacek Kieroński
NPPP ECHO w Gorlicach zaprasza na bezpłatne zajęcia wczesnego wspomagania rozwoju dziecka, dla dzieci od urodzenia do rozpoczęcia nauki w szkole.  Organizowane są one w wymiarze 4-8 godzin w miesiącu dla dzieci niepełnosprawnych i zagrożonych niepełnosprawnością. Staramy się dostosować spotkania do potrzeb rodziców !

 Kto może korzystać z zajęć? m.in. wcześniaki, dzieci z zaburzonym/opóźnionym rozwojem psychoruchowym, dzieci z afazją, autyzmem, Zespołem Aspergera, niedowidzące, niedosłyszące, z padaczką, chorobami przewlekłymi utrudniającymi prawidłowy rozwój, niepełnosprawne intelektualnie, niepełnosprawne fizycznie, z Zespołem Downa, kruchością chromosomu X, z mutyzmem wybiórczym i dużym lękiem społecznym utrudniającym normalne funkcjonowanie i inne.

Wymogiem objęcia zajęciami jest posiadanie opinii o potrzebie wczesnego wspomagania rozwoju wydawanej przez poradnie psychologiczno-pedagogiczne.  Jeśli jej nie macie i nie wiecie jak ją uzyskać – zapraszamy do kontaktu. Udzielimy rzetelnej informacji i wskazówek.

Jeżeli Wasze dziecko realizuje zajęcia wczesnego wspomagania rozwoju w innej placówce, w każdej chwili możecie dołączyć do Nas.
PROSIMY DZWONIĆ POD NR 502 469 633 lub pisać za pomocą strony Facebook https://www.facebook.com/poradniaecho/
W Naszej Poradni zajęcia wczesnego wspomagania rozwoju trwają cały rok – również w wakacje i ferie. Dla nas liczy się wyłącznie dobro dziecka, osiąganie złożeń terapeutycznych oraz dobra współpraca z rodzicami.
Do dyspozycji pozostaje 4 profesjonalnie wyposażone gabinety, w tym bogato wyposażona sala do integracji sensorycznej.
Specjaliści, którzy w zależności od potrzeb będą pracować  z dzieckiem to: logopedzi, neurologopeda, psychologowie, pedagogi specjalny, surdopedagog, tyflopedagog, oligofrenopedagog, terapeuta pedagogiczny, terapeuci integracji sensorycznej. Nasza kadra systematycznie podnosi swoje kwalifikacje na kursach i szkoleniach.
Zachęcamy do udziału w zajęciach wczesnego wspomagania rozwoju w Poradni ECHO. Jesteśmy do Waszej dyspozycji.

 

partnerzy Bobowa24 Nasi partnerzy