Zobacz również: Grybow24.pl Łużna24.pl
+Aa
contrast-mode Wersja dla słabowidzących
Bednarz Budownictwo - skład budowlany Grybów, Krużlowa
Aktualności Bobowa Aktualności Aktualności Bobowa VIDEO Aktualności Bobowa Wydarzenia Aktualności Bobowa Duży kadr

Najbardziej zielone miejsce w Bobowej. Znacie je?

Autor: Mateusz Książkiewicz
W nowo powstałym budynku biurowo handlowym Węgierska 24 w Bobowej (tuż przy zajezdni autobusowej) znalazła miejsce Kwiaciarnia Tutti i Fiori czyli Wszystkie Kwiaty. Nowoczesna przestrzeń pozwoliła stworzyć jej właścicielom niezwykłe miejsce, w którym znajdziecie nie tylko kwiaty ale także m.in. ozdoby, dekoracje oraz związane z nimi akcesoria.

Otwarcie zostało zaplanowane na jutrzejszy dzień. Pierwsi klienci będą mogli przekroczyć progi kwiaciarni o godzinie 9.00. Ich oczom ukażą się piękne kwiaty, zarówno te cięte jak i ułożone w gustowne wiązanki oraz rośliny doniczkowe, które zachwycą swoją oryginalnością. Wybór Tutti i Fiori to gwarancja świeżości i wysokiej jakości. Kwiaty do kwiaciarni w Węgierskiej 24 trafiają nie tylko z Polski ale także bezpośrednio z Holandii. Aby sprostać wymaganiom przechowywania kwiatów ciętych, obiekt wyposażony jest w chłodnię.

Kwiaciarnia Tutti i Fiori przy ul. Węgierskiej 24 w Bobowej to także bardzo dobre miejsce na znalezienie ciekawego prezentu czy też nietuzinkowej ozdoby, dekoracji na stół. Ogromny wybór i duża przestrzeń ekspozycji powodują, że poszukiwania stają się wygodne. Pomocna obsługa służy wszystkim radą oraz swoim doświadczeniem.

Uzupełnieniem magi kwiatów i roślin jest Paludarium rodzaj akwaterrarium. To dzięki niemu możemy poczuć się niczym w ogrodzie zoologicznym. Kwiaciarnię Tutti i Fiori wyróżnia strefa klienta, w której wygodnie poczekamy na zamówiony bukiet umilając sobie czas smaczną kawą.

 

partnerzy Bobowa24 Nasi partnerzy