Zobacz również: Grybow24.pl Łużna24.pl
+Aa
contrast-mode Wersja dla słabowidzących
Aktualności Bobowa Aktualności Aktualności Bobowa VIDEO Aktualności Bobowa Wydarzenia Aktualności Bobowa Duży kadr

Zapomnieliście czegoś ze sklepu? Żabka w Bobowej czynna jest w każdą niedzielę

Autor: Mateusz Książkiewicz
Czasem zdarza się, że czegoś zapomnimy kupić. Bywa również, że odwiedzają nas niezapowiedziani goście. Dotychczas ratunkiem w wąskim zakresie była stacja paliw. Od tygodnia w krajobraz Bobowej wpisała się Żabka. To nie tylko sklep, ale także miejsce gdzie możecie m.in. napić się kawy, zjeść hot-doga, czy odebrać paczkę (niezależnie od dostępnego obok nowego paczkomatu).

Żabka – mały wielki sklep , to hasło które znamy z reklam w mediach. Sklep właśnie tej sieci, powstał niedawno w Bobowej tuż przy zajezdni autobusowej w budynku Węgierska 24. Dla wszystkich zmotoryzowanych dobra informacja: wokół obiektu jest do dyspozycji wygodny przestronny parking. Wraz z otwarciem sklepu zbiegło się w czasie uruchomienie nowego paczkomatu InPost.

Żabka na Węgierskiej 24 w Bobowej jest czynna codziennie od poniedziałku do niedzieli od 6 do 23 (w przypadku jutrzejszej niedzieli tj. 5 lipca – wyjątkowo od godziny 10 do 20). Oprócz różnorodnego asortymentu znajdującego się w sklepie można napić się kawy lub zjeść hot-doga. Sieć prowadzi liczne promocje okresowe, więc czasem warto sprawdzić gazetkę lub regał z promocyjnymi artykułami.

Ponadto w sklepie można odebrać paczki, bywa bowiem że dostawa do Żabki jest jedną z najtańszych form możliwych do wyboru lub całkowicie bezpłatną.

fot. M.Książkiewicz

partnerzy Bobowa24 Nasi partnerzy