Zobacz również: Grybow24.pl Łużna24.pl
+Aa
contrast-mode Wersja dla słabowidzących
Aktualności Bobowa Aktualności Aktualności Bobowa VIDEO Aktualności Bobowa Wydarzenia Aktualności Bobowa Duży kadr

Suzuki Vitara i S-Cross: wyższy standard za niższą cenę

Autor: Mateusz Książkiewicz
Silnik, który zmniejsza zużycie paliwa, zapewniając jednocześnie dynamiczną jazdę, wyższy standard wyposażenia – to tylko jedne z elementów, jakie dają modele Suzuki Vitara Hybrid i SX4 S-Cross Hybrid. Teraz można je nabyć w atrakcyjnej cenie. W salonie AUTO COMPLEX w Wielogłowach trwa wyprzedaż roczników.

Myślisz o zmianie samochodu? Chciałbyś zużywać mniej paliwa, ale jednocześnie nie chciałbyś tracić satysfakcji z jazdy? Suzuki Vitara Hybrid i SX4 S-Cross Hybrid, dzięki nowemu silnikowi 1.4 BOOSTERJET o oznaczeniu K14D  (zastępuje dotychczasowy silnik K14C) z układem mild hybrid 48V SHVS, zaspokoi nie tylko te potrzeby. Suzuki Vitara Hybrid w porównaniu z modelem wyposażonym w silnik K14C zapewnia o 16% (wg normy WLTP) niższe zużycie paliwa. Z kolei Suzuki SX4 S-CROSS Hybrid o 15%.

Warto podkreślić, że modele Suzuki w wersji Hybrid dają gwarancję nie tylko oszczędnej i dynamicznej jazdy, ale zapewniają też lekkie i kompaktowe rozwiązania, łatwość użytkowania i mniejszą emisję CO2 do środowiska. Ponadto już wersja podstawowa wyposażenia Vitary i S-Cross oferuje udogodnienia takie jak wspomniany mild hybrid 48V SHVS, ale też:

Teraz oba modele można nabyć w okazyjnych cenach. Zapraszamy do salonu AUTO COMPLEX w Wielogłowach, skąd Vitarą czy S-Crossem wyjedziemy już od 66 900 zł. Vitara 4WD lub S-Cross 4WD to koszt od 87 500 zł. Za metalik dopłacimy tylko 2290 zł.

fot. materiał nadesłany

 

partnerzy Bobowa24 Nasi partnerzy