Zobacz również: Grybow24.pl Łużna24.pl
+Aa
contrast-mode Wersja dla słabowidzących
fotowoltaika, montaż, dofinansowania, dopłaty
Aktualności Bobowa Aktualności Aktualności Bobowa VIDEO Aktualności Bobowa Wydarzenia Aktualności Bobowa Duży kadr

KS Bobowa zakończyła rundę na podium. Trener dziękuje za walkę

Autor: Mateusz Książkiewicz

Piłkarze KS Bobowa występujący na co dzień w rozgrywkach A Klasy w grupie Nowy Sącz/Gorlice po dwunastu kolejkach zajmują trzecie miejsce w tabeli. Na tym miejscu bobowianie spędzą zimową przerwę w rozgrywkach.

Piłkarze KS Bobowa zmierzyli się z Moszczanką Moszczenica.

Podopieczni grającego trenera Krzysztofa Flądry mają na koncie 27 punktów. To tylko o sześć mniej niż lider Biała Brunary i jeden mniej niż druga Moszczanka Moszczenica.

W czwartek, 11 listopada 2021 roku, bobowianie podejmowali na własnym terenie wspomnianą Moszczankę. Zanotowali w tym meczu cenną wygraną 2:0 po trafieniach Podobińskiego i Budzynia.

Pierwszy gol dla miejscowych padł po stałym fragmencie gry. Dośrodkowanie na bramkę po celnej główce skutecznie wykończył Podobiński. W pierwszej połowie gra była wyrównana, jak przystało na zespoły z czołówki. W drugiej części spotkania Budzyń w zamieszaniu podbramkowym wpakował futbolówkę między słupki i było 2:0. Gospodarze zdobyli jeszcze gola na 3:0, ale arbiter uznał, że w tej sytuacji był spalony.

– Sześciu naszych zawodników z pierwszego składu nie mogło wystąpić w tym meczu z powodu pracy za granicą – mówi trener Krzysztof Flądro.

– Załataliśmy ubytki juniorami. Rundę należy ocenić jak najbardziej na plus. Pierwszy raz w historii mamy cztery drużyny: młodzików, trampkarzy, juniorów starszych i seniorów. Co do tych ostatnich, mogło być lepiej i zamiast dwóch remisów mogliśmy wygrać, ale chłopakom i tak należą się wielkie podziękowania za walkę jesienią – dodaje szkoleniowiec KS Bobowa.

Na koniec warto podziękować piłkarzom, trenerowi jak i wszystkim zaangażowanym w działalność Klubu Sportowego Bobowa za dobrą promocję Bobowej w gorlicko-sądeckiej grupy A klasy. Warto wiedzieć, że wszystkie relacje meczowe możecie przeczytać klikając hasztag KS Bobowa

KS Bobowa – Moszczanka Moszczenica 2:0

1:0 Podobiński, 2:0 Budzyń.

fot. J.Kieroński

partnerzy Bobowa24 Nasi partnerzy