Zobacz również: Grybow24.pl Łużna24.pl
+Aa
contrast-mode Wersja dla słabowidzących
Aktualności Bobowa Aktualności Aktualności Bobowa VIDEO Aktualności Bobowa Wydarzenia Aktualności Bobowa Duży kadr

Walentynki? Macie pomysł jak je spędzić? (PORADNIK)

Autor: Dorota Pietrzak

Walentynki, które świętujemy 14 lutego to idealny czas by w sposób szczególny zadbać o celebrowanie wspólnych chwil tylko we dwoje. O tym czy zostać w domu czy też wyjść na romantyczny wieczór, musicie zdecydować sami. Jest wiele propozycji na wyjątkowe spędzenie tego święta zakochanych.

Walentynki to dobry czas by wyrazić to co czujemy. Niektóre pary decydują się romantyczny wieczór z domowym SPA, samodzielnie przygotowaną kolacją. Inni wolą wyjść z domu: zjeść romantyczną kolację w restauracji lub wybrać się do kina.

Kolacja degustacyjna jako pomysł na walentynki

W ostatnim czasie jest mnóstwo propozycji na spędzenie walentynkowego czasu. Restauracje prześcigają się w ofertach specjalnie przygotowanych na ten okres. Wybór nie jest łatwy, dlatego podejmując decyzję warto wybrać coś sprawdzonego. Spore doświadczenie w organizacji kolacji degustacyjnych posiada od kilku lat Restauracja OSTOJA z Bobowej. Jej Mistrz Kuchni Krzysztof Wronka jak zawsze zaskakuje i przygotowuje dania, które połączeniem smaków zapadają w pamięć.

Czasu na rezerwację stolika na taką kolację zostało nie wiele bo tylko do godziny 21.00. Numer telefonu do Hotelu i Restauracji OSTOJA to: 18 351 41 69. Kolacja odbędzie się jutro, 12 lutego. Rozpoczęcie zaplanowano na godzinę 19.

Jeśli kolacja to za mało. Specjalne menu Szefa Kuchni Ostoi na Walentynki

Jeśli jednak, świętowanie zostawiacie na właściwą datę czyli 14 lutego, szef kuchni restauracji OSTOJA z Bobowej przygotował specjalne Walentynkowe menu. Obowiązuje ono w dniach 13-14 luty. Z racji dużego zainteresowania warto zarezerwować stolik już teraz (tel. 18 351 41 69)

Poniżej znajdziecie menu kolacji degustacyjnej oraz specjalnego menu walentynkowego, dostępnego w restauracji w dniach 13-14 lutego.

fot. freepik.pl

partnerzy Bobowa24 Nasi partnerzy