Zobacz również: Grybow24.pl Łużna24.pl
+Aa
contrast-mode Wersja dla słabowidzących
Aktualności Bobowa Aktualności Aktualności Bobowa VIDEO Aktualności Bobowa Wydarzenia Aktualności Bobowa Duży kadr

Fotowoltaika od TAURONA z ubezpieczeniem – inwestycja w przyszłość Twojego domu

Autor: Mateusz Książkiewicz

Coraz więcej Polaków inwestuje w energię odnawialną, żeby obniżyć rachunki za prąd. Jednym z najlepszych rozwiązań w przypadku domów jednorodzinnych jest instalacja fotowoltaiczna. Warto przyjrzeć się zaletom tej inwestycji.

Jednym z ważniejszych czynników do rozważenia przy każdej inwestycji, jest aspekt finansowy. W przypadku fotowoltaiki , opłacalność inwestycji jest wysoka – pozwala znacząco obniżyć rachunki za energię. Wysokość oszczędności w znacznej mierze zależy też od tego, jak gospodaruje się energią w danym gospodarstwie. Fotowoltaika jest rozwiązaniem ekologicznym, które nie generuje hałasu i zanieczyszczeń,  a eksploatacja paneli PV jest bezkosztowa. Inwestycja zapewnia niezależność energetyczną i podwyższa wartość nieruchomości. Dodatkowo, montaż paneli fotowoltaicznych jest możliwy praktycznie przez cały rok.

Instalacja fotowoltaiczna to inwestycja, którą warto zrealizować z pewnym i stabilnym na rynku wykonawcą. Jedną z firm, która oferuje atrakcyjne rozwiązania w zakresie fotowoltaiki jest TAURON.  TAURON oferuje fotowoltaikę i pomoc na każdym etapie inwestycji – od doboru rozwiązania, przez uzyskanie finansowania, aż po montaż. W TAURONIE można zamówić również usługę Ochrona fotowoltaiki 24H, która obejmuje do 4500 zł ubezpieczenia instalacji w razie niższej niż zakładana produkcji, ubezpieczenie „all risk” do 75 000 zł oraz pomoc elektryka i dekarza przez cały rok – szczegóły znajdują się na tauron.pl/ochrona. Ochronę można dokupić w ramach nowej umowy na prąd.

Dzięki profesjonalnym doradcom i partnerom inwestycja w fotowoltaikę od TAURONA jest bezpieczna i pewna. Szczegółowe informacje na temat oferty można znaleźć na tauron.pl/fotowoltaika.  Zapoznaj  się z ofertą TAURONA i dołącz do grona osób dbających o przyszłość naszej planety, jednocześnie korzystając z komfortu nowoczesnych rozwiązań.

partnerzy Bobowa24 Nasi partnerzy