Zobacz również: Grybow24.pl Łużna24.pl
+Aa
contrast-mode Wersja dla słabowidzących
Aktualności Bobowa Aktualności Aktualności Bobowa VIDEO Aktualności Bobowa Wydarzenia Aktualności Bobowa Duży kadr

21. Koncert Kolędowo-Noworoczny (ZAPROSZENIE)

Autor: Kinga Gruca

Już jutro (tj. 7 stycznia 2024 roku) o godzinie 15:00 odbędzie się Koncert Kolędowo-Noworoczny. Już po raz kolejny na scenie wystąpi Orkiestra Dęta przy OSP w Siedliskach. Organizatorzy serdecznie zapraszają do wzięcia udziału w wydarzeniu!

Tradycyjnie już w Siedliskach odbędzie się Koncert Kolędowo-Noworoczny. Po raz 21. będziecie mogli usłyszeć kolędy, pastorałki i utwory świąteczne w wykonaniu Orkiestry Dętej przy OSP w Siedliskach. Nie zabraknie również kilku piosenek rozrywkowych.

Podczas drugiej części koncertu orkiestra zagra premierowo Bohemian Rhapsody z repertuaru QUEEN, amerykańską polkę z motywem humorystycznym Polka Party czy też niebanalne dźwięki SHREK Medley w aranżacji Adriana Górskiego – członka orkiestry. Nie możecie tego przegapić!

To wydarzenie to nie tylko świetna okazja do zanurzenia się w świątecznej atmosferze, ale także szansa na poznanie nowych, zaskakujących brzmień Orkiestry Dętej. Nie możecie przegapić tej muzycznej uczty! Widzimy się już w najbliższą niedzielę tj. 7 stycznia o godz. 15:00 w hali sportowej przy Szkole Podstawowej im. ks. Jana Reca w Siedliskach!

partnerzy Bobowa24 Nasi partnerzy