Zobacz również: Grybow24.pl Łużna24.pl
+Aa
contrast-mode Wersja dla słabowidzących
Aktualności Bobowa Aktualności Aktualności Bobowa VIDEO Aktualności Bobowa Wydarzenia Aktualności Bobowa Duży kadr

Szkoła w Bobowej pogrążona w żałobie. Śmierć wicedyrektor Szkoły Podstawowej.

Autor: Kinga Gruca

Z przykrością informujemy, że we wtorek tj. 16 stycznia 2024 w wieku 93 lat odeszła do wieczności śp. Genofewa Gajczewska , wieloletnia nauczycielka i wychowawczyni pokoleń, wicedyrektor w Szkole Podstawowej im. Stanisława Staszica w Bobowej. Rodzinie składamy wyrazy głębokiego żalu.

Z przykrością przyjęliśmy wiadomość o śmierci wieloletniego pedagoga w Szkole Podstawowej w Bobowej. Śp. Genofewa Gajczewska przez 41 lat była nauczycielem, wychowawcą i wicedyrektorem w tejże placówce.

Pogrzeb śp. Genowefy Gajczewskiej odbędzie się 18.01 w czwartek w Kościele pw. Wszystkich Świętych w Bobowej. O godzinie 13:30 odbędzie się różaniec w intencji zmarłej, natomiast o godzinie 14:00 Msza św. żałobna.

-Byłaś wspaniałym człowiekiem, zawsze radosna, mająca czas dla każdego, kto chciał porozmawiać i prosić o pomoc. Kochałaś dzieci, które przez tyle lat uczyłaś. Na zawsze zapiszesz się na kartach naszej szkoty. Dyrekcja, Nauczyciele i Pracownicy SP w Bobowej

W imieniu całej redakcji oraz wydawcy serwisu Bobowa24.pl składamy kondolencje dla rodziny oraz najbliższych śp. Genofewy Gajczewskiej.

Źródło: Facebook Szkoła Podstawowa im. Stanisława Staszica w Bobowej.

partnerzy Bobowa24 Nasi partnerzy