Zobacz również: Grybow24.pl Łużna24.pl
+Aa
contrast-mode Wersja dla słabowidzących
Aktualności Bobowa Aktualności Aktualności Bobowa VIDEO Aktualności Bobowa Wydarzenia Aktualności Bobowa Duży kadr

Pożar przy ulicy Grunwaldzkiej w Bobowej! Trwa akcja służb!(AKTUALIZACJA)

Autor: Kinga Gruca

W poniedziałkowy poranek (tj. 29 stycznia br.) doszło do zwarcia w rozdzielni prądu w miejscowości Bobowa. Przy ulicy Grunwaldzkiej zapaliła się skrzynka elektryczna, wskutek czego w budynkach sąsiadujących doszło do dużego zadymienia. Na miejscu pracowało sześć zastępów straży pożarnej, w tym dziewiętnastu strażaków. 

W poniedziałek o godzinie 9:13 służby otrzymały zgłoszenie o zdarzeniu, jakie miało miejsce w miejscowości Bobowa (powiat gorlicki). Na ulicy Grunwaldzkiej, gdzie znajdują się m.in. budynki Pizzerii Family, warsztatu samochodowego oraz sklepu doszło do zwarcia w rozdzielni prądu elektrycznego. Po dotarciu na miejsce służby użyły gaśnicy proszkowej w celu zatrzymania źródła ognia oraz zajęli się oddymianiem pomieszczeń.

W działaniach wzięły udział cztery Zastępy Ratowniczo Gaśnicze oraz jednostki z Siedlisk i Bobowej, w tym dziewiętnastu strażaków, policja oraz pogotowie energetyczne. 

Służby informują, że w obiektach działalności Pizzerii Family, sklepu i warsztatu samochodowego został odcięty dopływ energii elektrycznej w związku z porannym zdarzeniem. Nie wiadomo jak długo potrwają prace naprawcze. 

partnerzy Bobowa24 Nasi partnerzy