Zobacz również: Grybow24.pl Łużna24.pl
+Aa
contrast-mode Wersja dla słabowidzących
Aktualności Bobowa Aktualności Aktualności Bobowa VIDEO Aktualności Bobowa Wydarzenia Aktualności Bobowa Duży kadr

„Małopolski bilet na ferie” okazją do podróżowania za symboliczną złotówkę.

Autor: Kinga Gruca

W czasie ferii zimowych tj. od 10 do 25 lutego, dzieci i młodzież szkolna z województwa małopolskiego będzie miała okazję do skorzystania z podróżowania za symboliczną złotówkę! „Małopolski bilet na ferie" to możliwość nieograniczonej liczby przejazdów wszystkimi pociągami uruchomionymi przez przewoźników kolejowych na terenie województwa małopolskiego.

Po raz kolejny województwo małopolskie w okresie ferii zimowych organizuje specjalne przejazdy transportem kolejowym dla dzieci i młodzieży do 24 roku życia. Celem akcji jest rozpropagowanie ekologicznego środka transportu wśród najmłodszych mieszkańców.

Zakupiony bilet daje możliwość nieograniczonej liczby przejazdów wszystkimi pociągami uruchamianymi przez przewoźników kolejowych na terenie województwa małopolskiego. Opłata za przejazd niezależnie od długości trasy wyniesie symboliczną złotówkę.

Bilet sieciowy w cenie 1 zł uprawnia do nieograniczonej liczby przejazdów po terenie województwa małopolskiego w wybranym dniu do godz. 23:59 pociągami spółek: POLREGIO S.A., Koleje Małopolskie sp. z o.o. oraz Koleje Śląskie sp. z o.o.- czytamy na stronie nakolei.pl.

Bilety nabyć można od dnia 1 lutego w kasach biletowych, automatach biletowych oraz za pośrednictwem elektronicznych kanałów sprzedaży.

partnerzy Bobowa24 Nasi partnerzy