Zobacz również: Grybow24.pl Łużna24.pl
+Aa
contrast-mode Wersja dla słabowidzących
Aktualności Bobowa Aktualności Aktualności Bobowa VIDEO Aktualności Bobowa Wydarzenia Aktualności Bobowa Duży kadr

Bobowa tętniła życiem! Tak najmłodsi świętowali Dzień Dziecka! (FOTO)

Autor: Kinga Gruca

Moc atrakcji, wspaniałe nagrody, piękna pogoda i bardzo duża liczba uczestników. Tak można podsumować Międzynarodowy Dzień Dziecka, który odbył się w minioną sobotę tj. 1 czerwca na obiektach rekreacyjno-sportowych w Bobowej. Na uczestników czekało mnóstwo atrakcji i dobrej zabawy przy dźwiękach muzyki na żywo.

W sobotę, 1 czerwca, Bobowa tętniła radością i śmiechem najmłodszych mieszkańców, którzy wspólnie świętowali Międzynarodowy Dzień Dziecka. Teren rekreacyjno-sportowy przy ulicy Zielonej zamieniły się w prawdziwe królestwo zabawy, przyciągając tłumy dzieci i ich rodziców.

Świętowanie rozpoczęło się od życzeń złożonych przez Burmistrza Bobowej, Marcina Wąsa, oraz Wiceprzewodniczącej Rady Miejskiej, Klaudię Iwańską.

Dzieci mogły przejechać się na kucyku, a także spróbować swoich sił w Kuli Bumperball. Dodatkową atrakcją, która przyciągnęła tłumy były darmowe dmuchańce oraz występy muzyczne barwnej piosenkarki „Beti Śpiewa dla Dzieci” oraz jej córki, DJ Filipa oraz lokalnego rapera Marcina Hebdy. Artyści swoją muzyką porwali dzieci do tańca tworząc jeszcze radośniejszą atmosferę.

Dzieci miały również okazję przymierzyć strój policyjny, usiąść na quadzie i poczuć się jak prawdziwi strażacy, obsługując wąż strażacki. Podczas wydarzenia odbył się również turniej piłki siatkowej, który cieszył się dużą popularnością.

Wszyscy obecni mogli skorzystać z poczęstunku przygotowanego przez Koło Gospodyń Wiejskich z Sędziszowej, Szkołę Podstawową im. Stanisława Staszica w Bobowej oraz Zespół Szkół Ogólnokształcących w Bobowej.

Dodatkowymi atrakcjami były przejażdżka melexem, zabawa w pobliskim skateparku oraz jazda trasą karty rowerowej.

Wydarzenie odbyło się pod patronatem Burmistrza Bobowej, Marcina Wąsa, który aktywnie integrował się z dziećmi, rozdając darmowe lody i cukierki.

Obecni byli również wolontariusze ze szkoły podstawowej oraz ZSO w Bobowej, którzy pomagali i czuwali nad przebiegiem wydarzenia.

Fot. Kinga Gruca

partnerzy Bobowa24 Nasi partnerzy