Zobacz również: Łużna24.pl Grybow24.pl
Bednarz Budownictwo - skład budowlany Grybów, Krużlowa
Bobowa24.pl http://bobowa24.pl/
imieniny Sobota, 16 października 2021

Bobowianie na spotkaniu z Prezydentem Andrzejem Dudą

10.07.2020 || Autor: Mateusz Książkiewicz

Wczorajszego wieczoru, z wyborcami na rynku w Gorlicach spotkał się ubiegający o reelekcję Prezydent Andrzej Duda. Mimo później godziny, do Miasta Gorlice przybyło wielu sympatyków obecnego prezydenta. 

Prezydent Andrzej Duda przyjechał do Gorlic z Lipnicy Wielkiej (gm. Korzenna) tuż przed godziną 22. Nawet tak późna pora nie odstraszyła mieszkańców, którzy byli nie tylko Gorlic ale również okolic.

Kandydat na prezydenta rozpoczął spotkanie od odśpiewania hymnu państwowego. Następnie w ciągu kilkunastu minut przedstawił najważniejsze założenia swojego programu wyborczego. Nie zabrakło w nim słów: o roli tradycyjnej polskiej rodziny, o konieczności zagwarantowania praw odpowiednio ją chroniących, o zrównoważonym rozwoju małych i wielkich miast, o dostępności do szerokopasmowego Internetu czy bezpieczeństwie energetycznym kraju.

Wśród wielu osób uczestniczących w spotkaniu otwartym z Andrzejem Dudą można było zauważyć m.in. burmistrza miasta Bobowa Wacława Ligęzę wraz z sołtysem wsi Sędziszowa Stanisławem Tabisiem, radnego Powiatu Gorlickiego Krzysztofa Flądro oraz dyrektora Zespołu Szkół Zawodowych w Bobowej Wojciecha Szafrańca.

fot. M.Książkiewicz / B.Serafin