Zobacz również: Grybow24.pl Łużna24.pl
+Aa
contrast-mode Wersja dla słabowidzących
fotowoltaika, montaż, dofinansowania, dopłaty
Aktualności Bobowa Aktualności Aktualności Bobowa VIDEO Aktualności Bobowa Wydarzenia Aktualności Bobowa Duży kadr

Maturzyści ZSO w Bobowej odtańczyli „Poloneza”

Autor: Łukasz Augustyn
Sezon studniówkowy już rozpoczęty. W minioną sobotę (17.01.br) w bobowskim Hotelu & Restauracji OSTOJA  uczniowie z Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Bobowej uroczyście zatańczyli poloneza na balu, który będą zapewne wspominać przez całe życie.

Podobnie jak w latach ubiegłych, tak i w tym roku uczniowie z  ZSO w Bobowej postanowili bawić się na balu studniówkowym w Bobowej a dokładnie w Zajeździe Restauracji „Ostoja”.

Wyjątkowego „Poloneza” z indywidualnie opracowaną choreografią odtańczyło dziewiętnaście uczniowskich par. Łącznie na balu bawiło się ponad 90 osób, które stanowiły: dyrekcja, grono pedagogiczne, rodzice oraz uczniowie z zaproszonymi przez siebie osobami towarzyszącymi. Uroczystość otworzył dyrektor ZSO w Bobowej Tadeusz Rak, który złożył życzenia przyszłym maturzystom oraz podkreślił jak ważna jest nauka w życiu człowieka. Prowadzącymi bal studniówkowy byli Joanna Bogusz i Bogdan Szura. Zabawa trwała do białego rana a stoły uginały się od ilości jedzenia oraz pysznych deserów.
Wychowawcami klas maturalnych są:

„Dla mnie studniówka będzie pięknym wspomnieniem, zakończeniem pewnego etapu edukacji i oczekiwaniem na maturę. Bal studniówkowy okazał się bardzo fajną imprezą, wszyscy dobrze się bawili a po humorach można stwierdzić, że byli zadowoleni. Teraz trzeba skupić się na nauce oraz przygotowaniach do matury. Jak na razie jeszcze nie czuje zdenerwowania ale wraz z nadejściem pierwszych egzaminów może to się zmienić” – skomentowała uroczystość Katarzyna jedna z tegorocznych maturzystek.

„Impreza była znakomita. Myślę, że wszyscy świetnie się bawili, czego dowodem jest to, że o 5 rano sala była jeszcze pełna od tańczących par. Niech żałują Ci, którzy nie poszli. Jeżeli chodzi o maturę, to nie dociera jeszcze do mnie fakt, że już tak mało czasu zostało. Nawet nie wiem, kiedy minęły nam te 4 lata w technikum i prawdopodobnie te najbliższe miesiące też zbyt szybko przelecą a wtedy każdy pójdzie w swoją stronę” – skomentował Bogdan, uczestnik balu.

fot. Bartłomiej Orzeł

 

partnerzy Bobowa24 Nasi partnerzy