Zobacz również: Grybow24.pl Łużna24.pl
+Aa
contrast-mode Wersja dla słabowidzących
Aktualności Bobowa Aktualności Aktualności Bobowa VIDEO Aktualności Bobowa Wydarzenia Aktualności Bobowa Duży kadr
Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Bracia Akustycznie i Krzysztof Cugowski

5 lutego 2016 @ 19:00 - 22:00

Szczegóły

Data:
5 lutego 2016
Godzina:
19:00 - 22:00

Miejsce wydarzenia

Pijalnia Główna
Aleja im. Leona Nowotarskiego 9
Krynica Zdrój, Małopolska 33-380 Polska
+ Google Map

bracia-foto

Zapraszamy na pełen gitarowego kunsztu i rockowej energii koncert „Bracia Akustycznie”. Znani z mocnego brzmienia Bracia tym razem zagrają swoje największe przeboje w wersji akustycznej. Gościem specjalnym koncertu będzie Krzysztof Cugowski.

Publiczność będzie świadkiem niezwykłego koncertu, podczas którego usłyszy największe hity zespołu Bracia oraz kilka przebojów Budki Suflera. W ubiegłym roku Budka Suflera zakończyła swoją działalność po 40-u latach istnienia, zamykając ważny rozdział w historii polskiego rocka. Krzysztof Cugowski kontynuuje swoją muzyczną przygodę, koncertując ze swoimi synami Piotrem i Wojtkiem. Premierowy występ tego wyjątkowego projektu muzycznego miał miejsce 7 lutego podczas gali 25-lecia Radia RMF FM, w warszawskim Teatrze Narodowym.

Zespół Bracia istnieje od 2001 roku i jest obecnie jednym z najbardziej cenionych zespołów rockowych w Polsce. Na czele formacji stoją bracia Piotr i Wojciech Cugowscy, których chyba nikomu nie trzeba już dziś przedstawiać.

Zespół ma w dorobku cztery płyty: „Fobrock”, „Trubiute To Queen”, „Zapamiętaj” oraz najnowszy „Zmienić Zdarzeń Bieg”.

Za album „Zmienić Zdarzeń Bieg” otrzymali podczas ostatniego festiwalu w Sopocie złotą płytę. Pochodzące z tego albumu przeboje „Nad Przepaścią”, „Wierzę W Lepszy Świat”, „Po Drugiej Stronie Chmur” czy „To Jest Mój Dzień” znają już chyba wszyscy. 3 marca ukazała się „platynowa edycja” tej płyty z nowym utworem „Niepisane” oraz dvd z akustycznym koncertem zarejestrowanym na Zamku Książąt Pomorskich w szczecinie.

 

Skład zespołu:

Piotr Cugowski – śpiew

Wojciech Cugowski – gitara, śpiew

Tomasz Gołąb – gitara basowa

Jarosław Chilkiewicz – gitara

Bartłomiej Pawlus – perkusja

 

Oraz gość specjalny:

Krzysztof Cugowski – śpiew