Zobacz również: Grybow24.pl Łużna24.pl
+Aa
contrast-mode Wersja dla słabowidzących
fotowoltaika, montaż, dofinansowania, dopłaty
Aktualności Bobowa Aktualności Aktualności Bobowa VIDEO Aktualności Bobowa Wydarzenia Aktualności Bobowa Duży kadr
Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Imieniny Nowego Sącza

4 lipca 2015 @ 08:00 - 5 lipca 2015 @ 17:00

Szczegóły

Początek:
4 lipca 2015 @ 08:00
Koniec:
5 lipca 2015 @ 17:00

Miejsce wydarzenia

Amfiteatr w Parku Strzeleckim
Nowy Sącz, Malopolska Polska + Google Map

Dżem, Dawid Kwiatkowski, Farben Lehre, Lachersi, No Brothers oraz Rozbujane Betoniary zagrają na Imieninach Nowego Sącza

Dwudniowy program tegorocznych Imienin Nowego Sącza zapowiada się bardzo atrakcyjnie. Zarówno w sobotę 4 lipca,jak i w niedzielę 5 lipca w amfiteatrze w Parku Strzeleckim czekają nas wspaniałe koncerty, świetna zabawa i wiele konkursów. Prezydent Nowego Sącza Ryszard Nowak zaprasza wszystkich mieszkańców oraz gości na IX już Imieniny Nowego Sącza.
W sobotę 4 lipca,na scenie amfiteatru zobaczymy legendarny zespół Dżem – który w tym roku świętuje swoje 35 lecie działalności. Będzie to ogromna porcja bluesa i piękne, niezapomniane przeboje, które pamiętamy nie tylko z okresu kiedy liderem grupy był Ryszard Riedel, ale również nowe utwory, które podbijają serca publiczności.

Wcześniej około godz. 17.30 zagrają punk- rockowe zespoły Rozbujane Betoniary, a następnie Farben Lehre, który obecnie koncertuje zarówno w Polsce jaki zagranicą.

Natomiast w niedzielę 5 lipca Imieniny Nowego Sącza o godz. 16.00 rozpocznie blok kabaretowo- teatralno – muzyczny „Rymowanki dla małych i trochę większych” w wykonaniu Zespołów Artystycznych z MOK. Będą liczne atrakcje dla najmłodszych, zabawny program animacyjny, konkursy i niespodzianki. Niedziela będzie „łagodniejsza” jeśli chodzi o wykonawców, którzy pojawią się na scenie. Około godziny 17.30 rozpocznie się koncert zespołu No Brothers. O godzinie 18.00 bawić się będziemy z zespołem Lachersi.

 

Na finał Imienin Nowego Sącza, około godz. 19.30 zaśpiewa Dawid Kwiatkowski, którego koncerty gromadzą ogromną liczbę fanów.
Podobnie jak w latach ubiegłych zaplanowano liczne konkursy i niespodzianki z cennymi nagrodami.DZEMmDawid_Kwiatkowski_chcial_6339926