Zobacz również: Grybow24.pl Łużna24.pl
+Aa
contrast-mode Wersja dla słabowidzących
fotowoltaika, montaż, dofinansowania, dopłaty
Aktualności Bobowa Aktualności Aktualności Bobowa VIDEO Aktualności Bobowa Wydarzenia Aktualności Bobowa Duży kadr
Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

IV Spotkanie Pokoleń w Kromerze

7 listopada 2015 @ 18:00 - 22:00

zł30

Szczegóły

Data:
7 listopada 2015
Godzina:
18:00 - 22:00
Koszt:
zł30

Miejsce wydarzenia

Liceum Ogólnokształcącego im. M. Kromera
Kromera 1
Gorlice, Małopolska Polska

Z A P R O S Z E N I E

Zarząd Gorlickiego Stowarzyszenia Przyjaciół I Liceum Ogólnokształcącego im. M. Kromera w Gorlicach oraz Dyrekcja I Liceum Ogólnokształcącego M. Kromera w Gorlicach serdecznie zapraszają Wszystkich Absolwentów na kolejne

IV„SPOTKANIE POKOLEŃ”,

które odbędzie się w dniu 7 listopada 2015r. (sobota)

w sali gimnastycznej I Liceum Ogólnokształcącego w Gorlicach Kromera 1

Organizatorzy zapewniają atrakcyjny program artystyczny w wykonaniu młodzieży i absolwentów, domowe ciasto, owoce, kawę, herbatę i zimne napoje bezalkoholowe oraz muzykę, przy której można będzie powspominać czasy spędzone w szkolnej ławie i potańczyć do białego rana.

 W tym roku zamiast cateringu proponujemy w ramach kwoty wpisowej jedną gorącą potrawę dla wszystkich (gulasz Strogonow) serwowaną ok. godz. 22.00. W związku z tym zwiększamy koszt uczestnictwa do 30 złotych. Mamy nadzieję, że ta zmiana nie wpłynie na Waszą decyzję!

 Program artystyczny rozpocznie się o godz. 18.00, natomiast taneczne spotkanie towarzyskie o godz. 19.30. Dla chętnych grup koleżeńskich udostępnimy sale lekcyjne, gdzie będzie można porozmawiać i zabawić się w mniejszym gronie znajomych.

Zgłoszenie i potwierdzenie uczestnictwa w spotkaniu stanowi wpłata kwoty 30,00 zł (bilet wstępu) dokonana do dnia 4 listopada 2015r. na konto Gorlickiego Stowarzyszenia Przyjaciół I Liceum Ogólnokształcącego im. M. Kromera w Gorlicach Nr 68 8795 0005 2001 0019 3715 0001 z dopiskiem IV„SPOTKANIE POKOLEŃ”.

Pragniemy gorąco, aby „Spotkania Pokoleń” weszły do tradycji Szkoły i przyczyniły się do odnowienia koleżeńskich więzi oraz integracji Absolwentów „Kromera”. Ewentualne pytania czy też propozycje i uwagi prosimy kierować do przewodniczącej Zarządu Stowarzyszenia Renaty Kochan (tel. 730 600 460; e-mail [email protected]) lub do sekretariatu szkoły (tel. 18 3535185). Wpłat można dokonywać również osobiście w sekretariacie szkoły lub – podobnie jak w latach poprzednich –przed wejściem w dniu imprezy u dyżurujących organizatorów.

Jednocześnie serdecznie prosimy o przekazywanie wiadomości o spotkaniu koleżankom i kolegom, z którymi macie Państwo kontakt. Możliwości Organizatorów w tym zakresie są ograniczone do Internetu i lokalnych środków przekazu. Nie jesteśmy w stanie ponowić wysiłku osobistego pisemnego zapraszania Absolwentów, tak jak to uczyniliśmy z okazji Jubileuszu 100-lecia Szkoły. Z pewnością zabawa będzie lepsza, jeśli przyjdziecie z grupą kolegów i koleżanek!

Z radością powitamy Was w naszych murach i dołożymy wszelkich starań, by spotkanie przebiegło w miłej atmosferze oraz zachęciło do kontynuacji tej tradycji!