Zobacz również: Grybow24.pl Łużna24.pl
+Aa
contrast-mode Wersja dla słabowidzących
Aktualności Bobowa Aktualności Aktualności Bobowa VIDEO Aktualności Bobowa Wydarzenia Aktualności Bobowa Duży kadr
Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Maciek Balcar Akustycznie w Nowym Sączu

18 lutego 2016 @ 08:00 - 17:00

Szczegóły

Data:
18 lutego 2016
Godzina:
08:00 - 17:00

Miejsce wydarzenia

Sala Widowiskowa Miejski Ośrodek Kultury
Al. Wolności 23
Nowy Sącz, Małopolska Polska
+ Google Map

foto10152

Maciek Balcar Akustycznie

Maciej Balcar, wokalista legendarnej grupy Dżem, zaprezentuje swój najnowszy materiał podczas tradycyjnej, zimowej trasy. Balcar to nieszablonowy wokalista, który posiada rzadko spotykaną umiejętność improwizacji, niezwykle barwnej, zaskakującej i niepowtarzalnej. Dla artysty i znakomitych muzyków, którzy z nim występują na scenie nie istnieją bariery gatunkowe. Jego koncerty są zawsze świeże i przepełnione niespożytą energią, która zostaje przekazana widowni. Charyzmatyczną osobowością przyciąga rzesze widzów, dzięki czemu jego występy stanowią wyjątkowe wydarzenia, które na długo pozostają w pamięci.

W planowanej trasie artysta powróci do akustycznego grania. Dzięki ukazaniu swoich utworów w pierwotnych aranżacjach, publiczność będzie miała okazję poznać twórczość Maćka na nowo, w subtelniejszej i bardziej nastrojowej formie. Łagodniejsza odmiana występów spotyka się zawsze z niezwykle emocjonalnym odbiorem słuchaczy, przenosząc ich w przestrzeń wrażeń, malowaną wyrazistymi tekstami oraz mocnym intrygującym wokalem.

W ramach trasy artyści odwiedzą również Nowy Sącz i dadzą koncert
w Sali Widowiskowej Miejskiego Ośrodka Kultury, przy Al. Wolności 23, w dniu 18 lutego 2016 r. o godz. 18.00.

Bilety już teraz można rezerwować i kupić w sekretariacie MOK, w godz. 8.00 – 16.00 (tel. 18 443 89 59). Cena biletu – 35 zł.

ZAPRASZAMY!

Wszystkie niezbędne informacje o Maćku oraz o zaplanowanej trasie koncertowej można znaleźć na oficjalnej stronie artysty: www.maciekbalcar.com.pl