Marcin Wąs - II tura wyborów Burmistrza Bobowej

Piłka Nożna – KS Bobowa vs LKS Zagórzany

Autor: Damian Nowak

Wczorajszy mecz dla naszych seniorów był już drugim z kolei podczas majowego weekendu. Po ostatniej porażce z Łużną, zawodnicy KS Bobowa po raz kolejny pokazali klasę wygrywając 3:1 z LKS Zagórzany.

Deszcz, który spadł na kilka minut przed meczem, zwilżył murawę oraz spowodował obniżenie temperatury, co znacznie poprawiło komfort i ułatwiło grę piłkarzom.

Podobnie jak we wtorek nasi reprezentanci słabo rozpoczęli mecz, do szatni schodząc z niekorzystnym wynikiem – 0:1. Za to w drugiej połowie zawodnicy KS Bobowa w pełni przejęli kontrolę nad przeciwnikami, dzięki czemu mecz ostatecznie zakończył się wynikiem 3:1. Gole dla naszej drużyny strzelili: Piotr Budzyn, Tomasz Magiera i Mateusz Wojna. Żółtymi kartkami za zbyt agresywną grę i zbędną dyskusję z sędzią ukarani zostali Maksymilian Obrzut, Mateusz Wojna i Tomasz Magiera.

Zapraszamy również na mecz juniorów, który odbędzie się już w sobote – 5 maja. Zagrają oni z drużyną z Ropy o godz. 14.00 na stadionie w Bobowej. Z kolei w niedziele seniorzy stoczą walkę z LKS Kobylanka – spotkanie odbędzie się godz. 17.00 również na bobowskim stadionie.