Marzena Oleś Kluska czarna owca kandydat do sejmiku Województwa Małopolskiego

Piłka nożna – KS Bobowa vs. LUKS Hańczowa

Autor: Damian Nowak
Wczoraj o godzinie 10.00 na stadionie w Bobowej odbył się przedostatni mecz sezonu w ramach II Ligi Juniorów. Było to zdecydowanie najważniejsze spotkanie całego sezonu, gdyż to właśnie od niego uzależniony był awans do I Ligi.

Po bardzo wyczerpujących 90 minutach, to zawodnicy LUKS Hańczowa zeszli z boiska jako zwycięzcy. Spotkanie zakończyło się wynikiem 3:2.

Początek spotkania należał zdecydowanie do gości, lecz z każdą kolejną minutą podopieczni trenera Krzysztofa Flądro wyrównywali straty do rywali. Mimo ogromnego zaangażowania i zdominowania końcówki meczu przez KS Bobowa, naszej drużynie nie udało się jednak wygrać spotkania. Obydwa gole dla KS Bobowa zdobył Artur Mucha.