Marcin Wąs - II tura wyborów Burmistrza Bobowej

Piłka nożna – LKS Zagórzany vs. KS Bobowa

Autor: Damian Nowak
Dzisiaj (30.09.2012r.) na stadionie w Zagórzanach odbył się kolejny mecz o mistrzostwo klasy "A" w grupie Gorlice-Nowy Sącz. Spotkanie zakończyło się wysoką porażką naszych piłkarzy bo aż 8:2 (4:1).

Zawodnicy KS Bobowa rozpoczęli mecz dość dobrze, lecz w przeciwieństwie do drużyny gospodarzy nie wykorzystali swoich okazji i po pierwszej połowie przegrywali 4:1. Gospodarze trzykrotnie trafiali do siatki KS Bobowa po stałych fragmentach oraz raz po karnym podyktowanym za faul w polu karnym.Jedynego gola dla Bobowej w I połowie zdobył w 9 min. Kamil Zieliński.

Drugą połowę reprezentanci KS Bobowa rozpoczęli równiej słabiej niż ich przeciwnicy. W 52 min. drużyna LKS Zagórzany umieściła piłkę w bramce gości po raz 5, a 5 min później swojego drugiego i ostatniego gola zdobyła KS Bobowa po strzale Daniela Żabińskiego. Następne bramki goście tracili kolejno w 76 min., 78 min. (karny) oraz 80 min.