Zobacz również: Łużna24.pl Grybow24.pl
Kianto Velux okna Bobowa
Bobowa24.pl http://bobowa24.pl/
imieniny Poniedziałek, 18 listopada 2019
OK Polska praca ogłoszenie

Złota Koronka rozdana!

23.09.2012 || Kategorie: Sport || Autor: Łukasz Augustyn

Przez ten weekend można było obserwować zmagania siatkarzy na bobowskiej hali sportowej gdzie osiem zespołów walczyło w II Ogólnopolskim Turnieju o Złota Koronkę.

W turnieju wzięły udział następujące zespoły: LKS Bobowa, MKS MOSiR Jasło, MUKS Kangur Nowy Tomyśl, STS Skarżysko – Kamienna , Wielkopolska, Świętokrzyskie, Małopolska, Podkarpackie. W niedziele rozegrane zostały cztery mecze o miejsce na podium. Zwycięską drużyną okazał się zespół z Podkarpacia który w meczu finałowym z Małopolską wygrał 2:0. Zakończenie turnieju poprowadził organizator Paweł Popardowski a nagrody wręczał Radny Powiatu Gorlickiego Adam Urbanek  i  zastępca Prezesa Klubu LKS Bobowa Roman Pater. Każdy zespół biorący udział w turnieju został uhonorowany drobnym upominkiem. Bobowscy kibice również nie zawiedli – przychodząc licznie na imprezę sprawili, że odniosła ona prawdziwy sukces.

Poniżej prezentujemy składy i wyniki z poszczególnych meczy:

Grupa A

LKS Bobowa : Zięba Wojciech , Babicz Mateusz , Bajorek Filip, Mucha Krzysztof, Domin Maciej , Wiejaczka Dawid, Molendowicz Jan (K), Kotul Tomasz, Popardowski Jakub, Wiejaczka Wojciech (L), trener Popardowski Paweł.

MKS MOSiR Jasło : Michalec Mateusz (K), Żółtek Dominik, Grzyb Artur, Źrebiec Dominik (L), Dryja Mateusz, Stanek Dominik, Wiliński Oskar, Polar Mateusz, Procanin Jakub, Pomarański Maciej, Zając Bartłomiej, Owsiak Grzegorz, trener Łaba Jerzy

MUKS Kangur Nowy Tomyśl : Pawelec Cezary, Szczechowicz Michał, Foks Przemysław (K), Grześkowiak Tomasz, Ostapowicz Jakub, Laskowski Mikołaj, Berwald Rafał, trener Mleczak Jarosław

STS Skarżysko – Kamienna : Frąckiewicz Michał , Cieślik Marcel, Kamiński Piotr (K), Dziwadź Maciej, Krzemiński Maciej, Kowalik Karol, Więckowski Patryk , Okazene Sami (L), trener Wierzbowicz Grzegorz.

Grupa B

Wielkopolska : Gruszczyński Andrzej  (K) , Nowacki Kamil, Kazimierczak Michał, Ernastowicz Marcin, Robakowski Jakub, Plotek Dawid, trener Mleczak Jarosław

Świętokrzyskie : Tyszko Jakub, Armański Piotr (K) , Wojtachnio Wojciech, Korbel Wojciech, Kalina Kacper, Jaguś Michał, Dziedziul Mikołaj, Kwiatkowski Jakub, Strabanik Karol, Miernik Bartosz, Feldman Gabriel, trener Wierzbowicz Grzegorz.

Małopolska: Gibes Sebastian, Gruca Norbert, Gądek Dominik, Piwowarski Adrian, Fornal Tomasz, Laszuk Wiktor, Turek Adrian, Kogut Damian, Śnieżek Mateusz, Stasik Wojciech, Gryzło Przemysław, Wilczewski Nikodem, trener Włodarczyk Henryk, Mężyk Łukasz

Podkarpackie: Ślączka Bartosz, Masłowski Mateusz, Kozub Łukasz, Skiba Karol, Zięzio Wojciech, Pudło Marcin, Czado Przemysław, Kowalski Mateusz, Ziobrowski Jakub, Błądziński Tomasz, trener: Dołowacki Łukasz

Wyniki z poszczególnych meczy

Grupa A

LKS Bobowa  –  MUKS Kangur Nowy Tomyśl  2:1 (20:25;25:20, 15:9)

MKS Mosir Jasło  –  STS Skarżysko-Kamienna  2:1 (25:27;25:23;16:14)

MUKS Kangur Nowy Tomyśl  –  MKS Mosir Jasło  2:1 (25:22;20:25;15:11)

LKS Bobowa  –  STS Skarżysko-Kamienna  2:0 (25:19;25:19)

Kolejność końcowa  grupa A

1.         LKS Bobowa                                      6             6:1

2.         STS Skarżysko-Kamienna         4             3:4

3.         MKS MOSiR Jasło                         4             3:5

4.         MUKS Kangur Nowy Tomyśl  4             3:5

Mecze o półfinał :

LKS Bobowa – MKS MOSiR Jasło 2:0 ( 20, 22 )
MUKS Kangur Nowy Tomyśl -STS Skarżysko – Kamienna 0:2 ( -15, -20 )

Grupa B

Małopolska  –  Wielkopolska   2:1 (22:25;25:15;15:11)

Podkarpackie  – Świętokrzyskie 2:0 (25:20; 25:19)

Wielkopolska  –  Podkarpackie    0:2 (26:28;22:25)

Małopolska  –  Świętokrzyskie 2:0 (25:21;25;23)

Kolejność końcowa  grupa  B

1.         Podkarpackie  6                   6:1

2.         Małopolska     5                   5:3

3.         Wielkopolska  4                3:4

4.         Świętokrzyskie  3             0:6

Mecze o półfinał :

Wielkopolska – Świętokrzyskie 2:0 ( 17, 19 )
Małopolska – Podkarpacia 1:2 (25:16;17:25;10:15)

Półfinały:

IA –IIB   LKS Bobowa  –  Małopolska 0:2 (22:25;24:26)

IIIA -IV BMKS MOSiR Jasło  –  Świętokrzyskie 0:2 (16:25; 18:25)

IB-IIA    Podkarpackie  –  STS Skarżysko-Kamienna 2:0 (25:16; 25:17)

IIIB-IVA Wielkopolska  –  MUKS Kangur Nowy Tomyśl       2:1 (25:18;26:28;15:12)

Finał:

Mecz o VII miejsce:

MKS MOSiR  Jasło  –  MUKS Kangur Nowy Tomyśl  2:0 (25:23;25:19)

Mecz o V miejsce:

Świętokrzyskie  –  Wielkopolska 0:2 (18:25;24:26)

Mecz o III miejsce:

LKS Bobowa  –  STS Skarżysko-Kamienna  1:2 (17:25; 25:25; 12:15)

Mecz o I miejsce:

Małopolska  –  Podkarpackie  0:2 (22:25;15:25)

Kolejność końcowa turnieju:

  1. Podkarpackie
  2. Małopolska
  3. STS Skarżysko-Kamienna
  4. LKS Bobowa
  5. Wielkopolska
  6. Świętokrzyskie
  7. MKS MOSiR Jasło
  8. MUKS Kangur Nowy Tomyśl