Marcin Wąs - II tura wyborów Burmistrza Bobowej

Piłka nożna – LKS “Nafta” Kryg vs. KS Bobowa

Autor: Damian Nowak
Dzisiaj (28 październik) piłkarze KS Bobowa rozegrali przedostatni mecz rundy jesiennej w sezonie 2012/13 w ramach Klasy "A" Seniorów. Tym razem na wyjeździe spotkali się z drużyną LKS "Nafta" Kryg. Potyczka zakończyła się remisem 4:4 (1:1)

Warunki na stadionie w Krygu były bardzo ciężkie. Niska temperatura oraz padający śnieg nie ułatwiały gry piłkarzom. Pomimo pogody obie drużyny walczyły bardzo zacięcie. Pierwszą poważną sytuacje miała w 18 min. drużyna gospodarzy lecz doskonałym refleksem popisał się bobowski bramkarz broniąc strzał. Dwie minuty później po ładnej akcji prawą stroną boiska pierwszego gola w spotkaniu zdobył dla naszego zespołu Grzegorz Dulęba.  Po paru bezbramkowych akcjach w wykonaniu KS Bobowa w jednej z kontr tuż przed końcem I połowy gospodarzom udało się doprowadzić do remisu.

Pierwsze minuty drugiej połowy Bobowa rozpoczęły się bardzo dobrze, jednak to w 53 min. gospodarze wyszli na prowadzenie. Prawdziwy worek z bramkami rozwiązał się w 63 min., w trzech akcjach które przeprowadziła drużyna KS Bobowa, zdobyła 3 gole. Wszystkie strzelone przez Sebastiana Pawlaka. LKS “Nafta” Kryg swoje ostatnie 2 gole osiągnęła kolejno w 68 i 70 min. Ostatni gol gospodarzy był trafiony po karnym podyktowanym za faul w polu karnym.