Marzena Oleś Kluska czarna owca kandydat do sejmiku Województwa Małopolskiego

Wygrana i awans do Finału Wojewódzkiego!

Autor: Jakub Oślizło
Zawodnicy Bobowskiego LKS-u nie dali najmniejszych szans rywalowi z Brzeska, ustalając wynik meczu na 3:0. Dzięki tej wygranej podopieczni Pawła Popardowskiego przypieczętowali awans do finału wojewódzkiego Ligi Juniorów.

“Od początku mecz należał do nas, w każdym secie byliśmy przodującą drużyna” – mówi trener LKS-u. Zawodnicy z Bobowej wygrywali kolejno 1 set: 25:13, 2 set: 25:21 i 3 set: 25:14 nie dając cienia szansy na wygranie choć jednego seta drużynie MKS Gryf Brzesko.

Już w niedzielę zapraszamy na mecz Ligi wojewódzkiej Juniorów. LKS Bobowa podejmie walkę na hali przy Zespole Szkół nr.1 w Bobowej z drużyną GKPS Gorlice. Więcej szczegółów tutaj. Serdecznie zapraszamy!