Zobacz również: Łużna24.pl Grybow24.pl
Bobowa24.pl http://bobowa24.pl/
imieniny Niedziela, 19 września 2021

Zwycięstwo na wyciagnięcie ręki czyli LKS Bobowa vs KS Feniks Dobczyce

11.02.2013 || Kategorie: Sport || Autor: Łukasz Augustyn

W sobotni mroźny wieczór na hali sportowej w Bobowej rozegrano mecz II Fazy Rozgrywek III Ligi Mężczyzn w Piłce Siatkowej, które są już ostatnimi spotkaniami kończącego się sezonu.

Z każdym spotkaniem można zauważyć na twarzach zawodników i trenerów coraz większe emocje, które towarzyszą w trakcie gry. Dziewiątego lutego rozegrany został mecz pomiędzy LKS Bobowa i KS Feniks Dobczyce. Spotkanie było bardzo ciekawe i emocjonujące. Początek meczu zapowiadał, że goście mogą wygrać w pierwszych trzech setach, scenariusz gry uległ jednak zmianie.

Pierwszy i drugi set pod względem punktowym był bardzo wyrównaną grą dla obydwu zespołów. O zdobyciu ostatnich punktów przez gości zaważyły błędy naszych siatkarzy. Trzeci i czwarty set to pełna mobilizacja podopiecznych Pawła Popardowskiego. Zagrali oni dobrą piłkę odrabiając straty. Tie-break to gra o wszystko tych dwóch zespołów. Zmęczenie oraz duża ilość błędów w tym secie zaważyła o wygranej Feniksa, którzy wykorzystali serię błędów bobowskich siatkarzy. Ostateczny wynik meczu to 3:2 dla gości. Z tego spotkania LKS Bobowa wynosi tylko jeden punkt do tabeli.

„Szkoda nam tego meczu, ponieważ przegraliśmy własnymi błędami – mówi trener LKS Bobowa Paweł Popardowski, których popełniliśmy niestety zbyt dużo. Prowadząc 10: 7 i mając trzy piłki w powietrzu powinniśmy coś z tym zrobić. Trudno, może trzeba się cieszyć, że mamy ten jeden punkt.”

Punktacja

SET I

SET II

SET III

SET IV

SET V

Ogólnie

LKS Bobowa

20

22

25

25

12

2

KS Feniks Dobczyce

25

25

23

19

15

3

Składy

LKS Bobowa

KS Feniks Dobczyce

Trener: Paweł Popardowski Trener: Jakub Zacharski
1.Tubek M. (L) 2.Hankus M.
2.Popardowski J 3.Wojtyczka M.
4.Tubek B 5.Kołodziej B
5.Kudławiec M. 7.Łabuz M.
6.Gądkiewicz D. 8.Marciniak M.
7.Gryzło P. 9.Witek K.
8.Gucwa K. 10.Sarapata M. (K)
9.Zięba W. 11.Dietl M. (L)
10.Medoń P (K) 13.Wlechciał B.
11.Wiejaczka D. 15.Świerczyński P.
12.Steinhof B. 18.Wątrobek T.
18.Gucwa M. (L)