Marzena Oleś Kluska czarna owca kandydat do sejmiku Województwa Małopolskiego

Dobra passa siatkarzy LKS Bobowa!

Autor: Jakub Oślizło
Drugą już wygraną w tym sezonie mogą pochwalić się juniorzy Ludowego Klubu Sportowego w Bobowej. W niedzielę (13.10.br.) pokonali oni drużynę MKS Ryglice, w której składzie grają zawodnicy wypożyczeni z Dunajca Nowy Sącz. Spotkanie to zakończyło się wynikiem 3 :1 dla bobowskiej reprezentacji.

Początek spotkania i pierwszy set należał do drużyny trenerów Marka Skrobota i Łukasza Mężyka. Jednak wychowankowie Pawła Popardowskiego nie dali łatwo za wygrana i to do nich należały trzy kolejne sety. Wygraliśmy drugi mecz w tym sezonie z drużyną, która uważana jest za faworyta ligi – mówi krótko trener LKS Bobowa.

Zespół Pawła Popardowskiego dobrze rozpoczął swój kolejny sezon ligi wojewódzkiej juniorów mając już na koncie dwie wygrane.

W pierwszym secie zespół z Ryglic trochę nas zaskoczył, grali dobrą zagrywką jak i w bloku, jednak w kolejnych partiach to my byliśmy górą – komentuje Damian Gądkiewicz, jeden z zawodników LKS Bobowa. Mamy obecnie optymalny skład a drugie zwycięstwo cieszy jak i motywuje do dalszej pracy.

Następnym meczem który rozegra LKS Bobowa będzie mecz wyjazdowy z GKPS Gorlice.