Marzena Oleś Kluska czarna owca kandydat do sejmiku Województwa Małopolskiego

KS Bobowa: Lider niepokonany!

Autor: Damian Nowak
Podczas wczorajszego popołudnia na boiska powiatu gorlickiego wróciły po zimowej przerwie rozgrywki A Klasy. W pierwszym spotkaniu rundy wiosennej KS Bobowa zmierzyła się z aktualnym liderem – LKS „Ogień” Sękowa.

Równo o 16:00 kiedy zabrzmiał pierwszy gwizdek piłkarze rozpoczęli walkę o cenne 3 punkty. Już 7 minut po rozpoczęciu spotkania na prowadzenie wyszło drużyna gości, a po kwadransie gry do remisu doprowadził najlepszy strzelec KS Bobowa – Sebastian Pawlak który bezbłędnie wykorzystał dośrodkowanie z rzutu rożnego.

Po zmianie stron gra obu drużyn była na podobnym poziomie. Po godzinie zmagań znów na prowadzenie wyszli zawodnicy z Sękowej. Kolejne sytuacje po jednej jak i drugiej stronie przeważnie nie zagrażały żadnej z drużyn. W 71 minucie po błędzie jednego z obrońców „Ognia” rzut karny zamienił na gola autor pierwszej bramki. Jednak chwile rozproszenia bobowskich piłkarzy 3 minuty później wykorzystali goście zmieniając wynik na 2:3. Tuż przed końcowym gwizdkiem dzięki jedenastce goście ustalili wynik na 2:4.

„Zagraliśmy dziś bardzo dobrze, tylko jak wiadomo nie wykorzystane sytuacje zawsze się mszczą przez co dziś przegraliśmy. Na pewno nie załamiemy się tym meczem i będziemy dalej walczyć o awans” – mówi strzelec obu dzisiejszych bramek, Sebastian Pawlak.

KS Bobowa 2 – 4 (1 – 1) LKS „Ogień” Sękowa