KS Bobowa odpadła z Pucharu Polski

Autor: Damian Nowak
Mimo, że do startu ligi pozostał jeszcze miesiąc wczoraj 20 lipca br. piłkarze KS Bobowa rozpoczęli sezon 2014/2015. W rozegranym na wyjeździe spotkaniu z LKS Nafta Kryg bobowianie, podobnie jak w ubiegłym roku, odpadli już w pierwszej kolejce Pucharu Polski.

Mecz z LKS „Nafta” Kryg rozpoczął się punktualnie o godzinie 11:00 a upał od samego początku dawał się we znaki jednej jak i drugiej drużynie. Po 20 minutach gry pierwszym trafieniem w nowym sezonie popisał się Marek Magiera dając prowadzenie naszej drużynie,  jednak parę minut później piłkarze ”Nafty” doprowadzili do wyrównania po rzucie karnym.

Kilkanaście minut przed zmianą połów gospodarze po raz drugi pokonali bobowskiego bramkarza dzięki czemu objęli prowadzenie. Po przerwie gra przez większość czasu zdominowana była przez piłkarzy KS Bobowa, co pozwoliło na wywalczenie karnego i doprowadzenie do remisu dzięki pewnemu strzałowi Sebastiana Pawlaka. Tuż przed końcem, po strzale z 40 metrów gospodarze zapewnili sobie awans do kolejnego etapu rozgrywek.

Spotkanie dla zawodników KS Bobowa miało głównie charakter przygotowawczy przez sezonem oraz było okazją do zaprezentowania się przed trenerem młodszych zawodników.

LKS „Nafta” Kryg 3 – 2 (2 – 1) KS Bobowa